1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır'da Play-Off derbisi
Diyarbakır'da Play-Off derbisi

Diyarbakır'da Play-Off derbisi

Süper Amatör Liğin'de 23 Galibiyet 3 Beraber Lik Alarak 72 Puanla Na-Maglup Olarak Süper Amatör Ligini Bitiren 1968 Diyarbakır Spor,Bölgesel Amatör Liğin'den (BAL) Düşen Ergani Sporla Oynayacagı Baraj Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor.

A+A-

Baraj maçının çim sahaya alınmasıyla beraber 1968 Diyarbakır Spor Seyrantepe spor tesislerinde bulunan Kayapınar belediyespor tesislerinde başlayan çalışmalar düz koşu ve dar alanda paslaşmayla devam etti. 1968 Diyarbakır Spor Kulüp Başkanı Bedirhan Akyol ve  futbol şube sorumlusu Mehmet Duran kritik maç hazırlıklarını yakından takip ederek teknik heyete ve futbolculara moral verdi.

1968 Diyarbakır Spor Teknik Direktör'ü Aytekin Yıldırım''na-mağlup olarak yorucu bir liği geride bıraktık toplamda rakip fileleri 92 gol atıp. Kalemizde 13 gol gördük bu tabiki bizim için başarılı bir grafik takım olarak aile olarak şampiyon olduk baraj maçı olarak Erganisporla oynayacağımız çok güçlü bir ekip Erganispor bizde namağlup olarak bitirdik gücümüz Ortada şanslarımızın eşit olduğunu düşünüyorum maça hazırız diyebilirim. Cezalı ve sakat  oyuncumuz bulunmamakta 3 Mayıs Cumaretesi saat:14:00'da Atatürk Stadyumundaki maça hazırlanmaktayız umarım kazanan taraf biz oluruz.''Dedi

HABERE YORUM KAT