1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır'da Kişiler Arası İletişim Eğitimi
Diyarbakır'da Kişiler Arası İletişim Eğitimi

Diyarbakır'da Kişiler Arası İletişim Eğitimi

Bağlar Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, Kadın Gezici Semt Pazarı çalışanlarına ‘Kişiler Arası İletişim’ eğitimi verildi.

A+A-

Bağlar Belediyesi Kadın ve Aile Birimi Müdürlüğü tarafından, Kadın Gezici Semt Pazarı çalışanlarına ‘Kişiler Arası İletişim’ eğitimi verildi.

Kardelen Kadın Merkezi Psikoloğu Ruken Taşdemir tarafından Bağlar Belediyesi Toplantı Salonu’nda verilen Eğitime Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Gülfer Coşkun ile çok sayıda Kadın Gezici Semt Pazarı çalışanı katıldı. 


‘Kadınların satış yapılırken daha sağlıklı bir iletişim kurmalarını amaçlıyoruz’


Eğitim ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Bağlar Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Gülfer Coşkun, Kadın Gezici Semt Pazarı’nın kadın çalışanlarına verilen eğitimin önemine değinerek, “Bu iletişim eğitimini vermedeki amacımız Pazar alanlarında çalışan kadınların çalışırken hem kendi aralarındaki iletişimi daha sağlıklı yürütmeleri hem de satış yaptıkları yurttaşlarla daha doğru daha verimli bir dil kurmalarını sağlamaktır” dedi.  


Coşkun, Gezici Kadın Pazarı çalışanlarına yönelik benzer eğitimleri belirli periyotlarla düzenlemeye devam edeceklerini de söyledi. 
 

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler