1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır'da İnsanlık Dramı! Bir Darbe de Kocasından Yedi!
Diyarbakır'da İnsanlık Dramı!  Bir Darbe de Kocasından Yedi!

Diyarbakır'da İnsanlık Dramı! Bir Darbe de Kocasından Yedi!

Diyarbakır'da evine giren hırsızın “Küçük kızını öldürürüm” tehdidiyle tecavüz ettiği kadına bir darbe de kocasından geldi.

A+A-
Kocası kendisini aldattığı gerekçesiyle boşanma davası açtı. Eşinin bu talebini saygıyla karşıladığını belirten kadın anlaşmalı olarak boşandı. 
 
Diyarbakır'da iki çocuk annesi H.A. (28), evine giren sabıkalı hırsız Fatih N.'nin bıçak zoruyla tecavüzüne uğradı. KocasıM.A., kendisini hırsızla aldattığını öne sürdüğü kadını boşadı. Diyarbakır'da 10 Mart 2012'de hırsızlık için girdiği evde telefon ve değerli eşyaları aldıktan sonra evin sahibi H.A. adlı 2 çocuk annesi kadına zorla tecavüz eden Fatih N.'nin, bir ailenin hayatını karartmasına neden olan olaydan dramçıktı. 
 
TEHDİTLE TECAVÜZ 
 
Diyarbakır'da hırsızlık olayı ile başlayan daha sonra tecavüze dönüşen ve bir ailenin boşanmasına neden olan olay şöyle gelişti. Çok sayıda hırsızlık, gasp ve tecavüz suçundan kaydı bulunan Fatih N., hırsızlık için saat 14.00 sıralarında bir eve girdi. Evdeki telefon ve değerli eşyaları alan Fatih N., iki çocuk annesi H.A.'yı (28) fark etti. Fatih N., kadının 3 yaşındaki kızını kucağına alıp boğazına bıçak dayadı ve H.A.'yı tehdit etti. H.A., “Kızıma bir şey yapma, ne alıyorsan al git” dedi. Hırsız Fatih N. “Bir şey istemiyorum, seninle birlikte olmak istiyorum” dedi. H.A. kızını kurtarmak için Fatih N.'nin bıçağını tutarak ucunu kırdı. Fatih N., kırık bıçakla tehdit ettiği ve eli kanayan H.A.'ya, çocuğunun gözleri önünde zorla tecavüz ederken, kapı çalındı. H.A. 10 yaşındaki oğlunun eve geldiğini söyleyince, Fatih N. “Evden gönder yoksa öldürürüm” diyerek yarı çıplak banyoya saklandı. H.A., oğlu ve eşi M.A.'ya kapıyı açtı. Evde hırsız olduğunu söylemesi üzerine kaçmak isteyen Fatih N., M.A. ile boğuştu. Polisin olay yerine gelmesiyle gözaltına alınan Fatih N. tutuklanarak cezaevine konuldu. 
 
ANLAŞMALI BOŞANMA 
 
Olaydan sonra ruh ve beden sağlığı bozulan H.A.'ya bir şok da eşiM.A.'dan geldi. Eşine zorla tecavüz eden hırsız Fatih N.'nin yargılaması sürerken,M.A. eşine kendisini aldattığı gerekçesiyle boşanma davası açtı. H.A., eşini aldatmadığını, kızının boynuna bıçak dayayıp öldürmekle tehdit eden hırsızın kendisine tecavüz ettiğini belirtirken, eşinin boşanma talebine saygı göstererek boşanma talebini kabul etti. Temmuz 2013'de H.A. ileM.A.'yı anlaşmalı olarak boşandı. Çok sayıda hırsızlık, gasp ve tecavüz suçundan kaydı bulunan Fatih N. 33 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.
HABERTÜRK

HABERE YORUM KAT