1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Diyarbakır'da iki ceset
Diyarbakır'da iki ceset

Diyarbakır'da iki ceset

Diyarbakır'da iki ceset bulundu. Birinin kimliği belirlendiği iki cesedin sırrı çözülmeye çalışılırken, cinayet mi, intihar mı yoksa başka bir sebebten dolayı mı öldükleri araştırılıyor.

A+A-

KIRKLAR DAĞINDA CESET

Günün ilk ceset olayı, Diyarbakır'ın Sur ilçesi Kırklar Dağı ziyaret alanı yakınlarında yaşandı. Cenazeyi ilk olarak Ongözlü Köprü yakınlarında piknik yapan yurttaşlar gördü ve polise haber verdi. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Olay Yeri İnceleme ekipleri, askerler ve Cumhuriyet Başsavcısı olay yerine gelerek inceleme başlattı. Cenazenin kimliği henüz netleşmezken, cenazede morluk ve çiziklerin olduğu görüldü. İncelemenin ardından cenazenin Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılacağı belirtildi.

BİSMİL'DEKİ MEÇHUL CESET

Buarada, Bismil`e bağlı Of köyünde Bekir Demirpolat (26) isimli genç tüfekle öldürülmüş olarak bulundu. Bekir Demirpolat`ın şizofreni hastası olduğu ve sürekli ailesi ile tartıştığı öğrenildi. Demirpolat`ın cenazesi Bismil Devlet Hastanesi`ne getirildi. Cesedin otopsi işlemleri için Diyarbakır`a götürüleceği belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı kaydedildi.

HABERE YORUM KAT