1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır'da çeşitli suçlardan aranan 58 kişi yakalandı
Diyarbakır'da çeşitli suçlardan aranan 58 kişi yakalandı

Diyarbakır'da çeşitli suçlardan aranan 58 kişi yakalandı

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekiplerinin son bir hafta içerisinde yaptıkları uygulamalarda, çeşitli suçlardan aranan 58 kişi yakalanarak adli mercilere teslim edildi.

A+A-

Diyarbakır Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekiplerinin Diyarbakır'da yaptıkları uygulamada çeşitli suçlardan aranan 58 kişi yakalandı.

Aralarında 2000 yılında Elazığ'da bir aracı tarayarak, 1 kişinin ölümüne ve 6 kişinin yaralanmasına neden olan ve 79 yıl hapis cezasıyla yargılanan S.B., örgüt üyesi olarak aranan ve hakkında 9 yıl hapis cezası bulunan bir kişi, kasten adam öldürme suçundan aranan ve 5 yıl hapis cezası bulunan bir kişi, ölümü sebebiyet vermekle suçlanan ve hakkında 5 yıl ceza istenilen bir kişi, kasten yaralama suçundan aranan bir kişi, taksirle adam öldürmeye sebebiyet veren bir kişi, hırsızlık suçundan aranan ve hakkında 2 yıl 6 cezası bulunan bir kişi, ruhsatsız tabanca taşıyarak 1 yıl 6 ay hapis cezası bulunan bir kişi, rüşvet suçundan 1 yıl 8 ay ceza alan bir kişinin bulunduğu toplam 58 kişi, adli mercilere teslim edildi. Mahkemeye çıkarılan 58 kişinin tutuklanarak cezaevine gönderildiği bildirildi.

HABERE YORUM KAT