1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır'da Başarılı Kuaförlere ödül
Diyarbakır'da Başarılı Kuaförlere ödül

Diyarbakır'da Başarılı Kuaförlere ödül

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi ile Berber ve Kuaförler Odası Diyarbakır Şubesi’nin ortaklığıyla, kuaförlerin daha kaliteli ve hijyenik hizmet vermelerini öngören ‘Altın-Gümüş Makas Projesi’, belirlenen kriterlere uyan işyerlerine ‘

A+A-

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi ile Berber ve Kuaförler Odası Diyarbakır Şubesi’nin ortaklığıyla, kuaförlerin daha kaliteli ve hijyenik hizmet vermelerini öngören ‘Altın-Gümüş Makas Projesi’, belirlenen kriterlere uyan işyerlerine ‘Altın-Gümüş Makas’ verilmesiyle devam ediyor.   

Yenişehir Belediyesi ile Berber ve Kuaförler Odası Diyarbakır Şubesi’nin ortaklığıyla hazırlanan ‘Altın-Gümüş Makas Projesi’, bazı işyerlerine ‘Altın-Gümüş Makas’ verilmesiyle devam ediyor. Berber ve kuaförlerin daha kaliteli ve hijyenik hizmet vermelerini öngören proje çerçevesinde Yenişehir Belediyesi Başkanı Fırat Anlı ve Berberler ve Kuaförler Odası Diyarbakır Şube Başkanı Eşref Tanrıverdi, işyeri sahiplerine ‘Altın-Gümüş Makas’ ile takdir belgesi verdi.

‘DİYARBAKIR’DA YÜKSEK STANDARTLI HİZMET YAPILIYOR’  

Diyarbakır’da yüksek standartlı hizmet yapan esnafların olduğunu göstermek amacıyla projeyi hayata geçirdiklerini belirten Anlı, “Diyarbakır’da yaşayan yurttaşlarımız bu kadar kaliteli hizmet üretildiğinden haberdar değil. Bir noktada biz haberdar etmek için geldik. Diyarbakır’daki hizmet kalitesinin birçok kentten çok çok ilerde olduğunu göstermek istiyoruz” dedi. Berberler ve Kuaförler Odası Diyarbakır Şube Başkanı Eşref Tanrıverdi ise Anlı’ya hazırladıkları projeden dolayı teşekkür ederek, “Belediye başkanımız esnaflara önem veriyor. Biz bundan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Umarız bu proje diğer belediyelere örnek olur” dedi.