1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır'da Anneler Günü Barışcan'la Ninova AVM'de Kutlandı
Diyarbakır'da Anneler Günü Barışcan'la Ninova AVM'de Kutlandı

Diyarbakır'da Anneler Günü Barışcan'la Ninova AVM'de Kutlandı

Diyarbakır'da a Anneler Günü, Barışcan’ın yer aldığı bu güne özel bir programla Diyarbakır Ninova Avm’de kutlandı.Barışcan programa annelere kırmızı güller dağıtarak başladı.

A+A-

Çocuklara yönelik şarkılar yapan Barışcan bu defa şarkılarını anneler için söyledi. Barışcan'ın seslendirdiği "Hayat Bayram Olsa" ile Ninova AVM birden bir bayram yerine dönüştü.  

dsc_0036.jpg.710x470_q85_crop-(1).jpg

Barışcan programda annelere özel hazırladığı animasyonlar ve yarışmalarla eğlenceli anlar yaşattı. Annelerin yer aldığı Sandalye Kapmaca , Tren, Yoğurt Yeme, Pinpon Topunu Kaşıkla Taşıma, Karaoke , Peçeteyle Mumyalama gibi eğlenceli oyun ve yarışmalar annelerin olduğu kadar tüm misafirlerin yoğun ilgisini çekti.

mumyadsc_0104.jpg

Anneler havlu kağıtlarla çocuklarını mumyalamaya çalıştılar.Çocuklar birdenbire canlı mumyalara dönüştüler.Bu eğlenceli animasyonda anneler birbirleriyle kıyasıya yarıştılar

sand1dsc_0128.jpg

Anneler sandelye etrafında dönerek oynamaya başladılar.Müzik bitince her biri bir sandalyeye oturdu.Tabi bir anne hariç..O anne elendi ama Barışcan onu armağansız göndermedi.Çünkü bu gün bütün anneler kazanmalıydı.

pinpon2dsc_0207.jpg

Anneler ağızlarındaki kaşıkla pinpon topunu düşürmeden sahnede hem de 4 defa gidip geldiler.Anneler bu yarışmada hem eğledniler hem de izleyenlere keyifli anlar yaşattılar.

ygurt-wwwsam_7204.jpg

İşte bugünün en eğlenceli yarışması. Yoğurt tabağında bulunan ödülü acaba kim bulacak.Yarışmanın sonunda annelerin yüzleri yoğurt oldu.Ama Barışcan'ın verdiği hediyeler annelerin yüzlerini güldürmeye yetti.

tren1dsc_0242.jpg

İşte annelerin çocuklarıyla beraber katıldığı bir animasyon..Barışcan'ın tren yolculuğu çok zevkli geçti.

Barışcan programda annelere gül verip, çeşitli armağanlar da dağıttı.Programın sonunda çocuklar kendi hazırladıkları saksılar içindeki çiçekleri annelerine armağan ettiler.  

Barışcan'ın yaptığı diğer Animasyonlar için

Barışcan'ın AVM ANİMASYONLARI facebook sayfası için

BARIŞCAN İLETİŞİM

www.bariscan.net

TEL 0 505 575 73 40

HABERE YORUM KAT