1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır'da 1 Kayıp Haberi Daha
Diyarbakır'da 1 Kayıp Haberi Daha

Diyarbakır'da 1 Kayıp Haberi Daha

Diyarbakır'da 3 gün önce çalıştığı iş yerinden gece yarısı eve gitmek için çıkan Tarık Akdoğan, sırra kadem bastı. Hüseyin Akdoğan, oğlunu bulmak için 3 günden yaptığı tüm başvuruların sonuçsuz kaldığını ifade ederek, ailece perişan bir halde olduklarını

A+A-

Diyarbakır'da, meydana gelen kayıp olaylarına biryenisi daha eklendi, 3 gün önce çalıştığı iş yerinden gece yarısı eve gitmek için çıkan Tarık Akdoğan, sırra kadem bastı.

Telefon ve kimliğini evde bırakarak ortadan kaybolan Tarık Akdoğan’ı acılı babası Hüseyin Akdoğan 3 gündür baş vurmadık kapı bırakmadıklarını söyledi.

Baba Akdoğan, şöyel dedi:

"08.08.2008 Cuma günü saat 24:10’da çalıştığı iş yerinden 140 ytl para alarak çıkmış. Onu evde bekliyorduk. Ben sabah namazına kalktığımda baktım yatağında yok. O zamandan beri arıyoruz. Çocuğum 16 yaşında kesin bir fikrim yok ama kendi arkadaşlarıyla bağlantı kurup onlarla gitmiş olabilir. Arkadaşlarıyla gitmiş olsa bile bizi aramasını bekliyoruz. Telefon ve kimliğini evde bırakmış. Bizi aramasını bekliyoruz. Nerde olursa olsun bi haber vermesi yeterli. Çünkü onun sağ olduğunu bilmek bizi biraz rahatlatır. Yani oğlum yeterki yaşasın nerde olduğu kiminle olduğu önemli değil. Polise başvurarak gereken yerlere bilgiler verdik. Tüm hastanelere baktım ama henüz izine rastlayamadık."