1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır'a Yeni Bir Fabrika Kuruluyor
Diyarbakır'a Yeni Bir Fabrika Kuruluyor

Diyarbakır'a Yeni Bir Fabrika Kuruluyor

Kardeşler Pres Döküm (KPD) su armatörleri Diyarbakır'a fabrika kurmaya hazırlanıyor

A+A-

Merkezi İstanbulda olan Kardeşler Pres Döküm (KPD) su armatörleri Diyarbakır'a fabrika kurmaya hazırlanıyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesine yatırım kararı aldıklarını belirten şirket yetkilileri, Bu yatırımlarını ilk olarak Diyarbakır iline kurmayı planladıkları Fabrika üzerinden yapmayı planlıyorlar.

Kardeşler Pres Döküm su armatörleri Bölgede daha önce  Van, Diyarbakır, Şanlıurfa, Batman ve Muş illerinde TOKİ ve okul yatırım işlerini de almıştı.

KENDİ SİTESİNDEN, K.P.D SU ARMATÜR ŞİRKET TANITIMI

K.P.D. SU ARMATÜRLERİ 1973 yılında kardeşler kolektif şirketi olarak kurulmuştur.1973-1980 yılları arasında salmastra imalatı yapan şirketimiz bir çok firmaya yedek parça tedarikçisi olarak sektöre hizmet etmeye devam etmiştir.Kurulduğumuz ilk günden itibaren amacımız yüksek kalitede ürünler üretmek ve güvenilir bir marka oluşturmaktır. Bu süreçten itibaren musluk,batarya ve vana imalatına başlayan şirketimiz üstün üretim tekniklerini uygulayarak ve ürün kalitesini devamlı üst düzeyde tutarak, yerel ve küresel pazarda her zaman tercih edilen, güvenilir bir firma olmayı başarmıştır. Gelişen teknoloji gereği bilgisayarlı ünitelere sahip modern tezgahlarda kaliteli ürün üretimi ve hizmet anlayışı ile mevcut “Kardeşler Pres Döküm(K.P.D. Su Armatürleri)” halen İstanbul / Gaziosmanpaşa, sultan çiftliğinde üretimine devam etmektedir. (Haber Resim Temsilidir)