1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Diyarbakır'a atanan kaymakam için veda iftarı
Diyarbakır'a atanan kaymakam için veda iftarı

Diyarbakır'a atanan kaymakam için veda iftarı

İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Diyarbakır'ın Lice ilçesine atanan Sarıoğlan Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, onuruna veda iftarında vatandaşlar ve daire amirleri ile bir araya geldi.

A+A-

Develi Kaymakamı Enver Ünlü, İncesu Kaymakamı Ercan Öter, Yahyalı Kaymakamı Ziya Polat, Yeşilhisar Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar, Sarıoğlan Belediye Başkanı Ali Rıza Başaran da Kaymakam Efendioğlu'nu yalnız bırakmadı.

Efendioğlu, yaptığı konuşmada, Sarıoğlan'da görev yaptığı 2,5 yıllık süre zarfından çalışma arkadaşlarıyla sürekli bir iletişim içinde olduğunu belirterek, başarılı çalışmalarından dolayı ilçe yöneticilerine teşekkür etti.

Develi Kaymakamı Ünlü de Sarıoğlan ilçesinin başarılı bir kaymakam ile çalıştığı için şanslı olduğunu vurgulayarak, "Bilgili becerikli ve gayretli bir kaymakamları vardı. Buradaki görev süresi doldu ve yeni görev yerinde kendisine başarılar diliyorum" dedi.

Sarıoğlan Belediye Başkanı Ali Rıza Başaran ise "2,5 yıllık çalışma süresi boyunca kırılmadan, incinmeden bir arkadaşlık ilişkisi içinde birlikte çalıştık. Kaymakamımızın çalışmalarından son derece memnun kaldık. Kendisine yeni görev yerinde de başarılarının devamını dilerim" ifadelerini kullandı.Programın sonunda Efendioğlu'na plaket takdim edildi.

 

HABERE YORUM KAT