1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır Yenişehir Belediyesi Camileri temizliyor
Diyarbakır Yenişehir Belediyesi Camileri temizliyor

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi Camileri temizliyor

Yenişehir Belediyesi Ramazan ayında vatandaşların daha temiz ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini yapabilmelerini sağlamak amacıyla camilerde temizlik seferberliği başlattı.

A+A-

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ramazan ayının başlamasıyla birlikte camilerde temizlik seferberliği başlattı. Camileri elektrik süpürgesi ile temizleyen belediye ekipleri, yurttaşların daha temiz ve hijyenik bir ortamda ibadetini yerine getirmesini sağlayacak. Yenişehir’deki tüm camileri kapsayan çalışma Ramazan ayı boyunca devam edecek.

 

RAMAZAN AYI BOYUNCA SÜRECEK

 

Çalışma kapsamında temizlenen Muradiye Cami İmamı Yusuf Aldemir Yenişehir Belediyesi’ne yapılan çalışmadan dolayı teşekkür ederek, “Belediye çalışanları camilerin temizliği için gayret ediyorlar. Mübarek Ramazan ayı maddi ve manevi olarak temizlenme ayıdır. Bu vesileyle Ramazan ayında gerçekleştirdikleri temizlik kampanyası düzenleyerek camilerimizi temizledikleri için Belediye Başkanı ve belediye personellerine teşekkür ediyoruz” dedi. Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Akıncı ise ekiplerinin Ramazan ayı boyunca Yenişehir ilçesindeki bütün camileri temizlemeye devam edeceğini söyledi