1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Diyarbakır Valisi, Bağlar Kaymakamını ziyaret etti
Diyarbakır Valisi, Bağlar Kaymakamını ziyaret etti

Diyarbakır Valisi, Bağlar Kaymakamını ziyaret etti

Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, Merkez Bağlar İlçe Kaymakamlığına yeni atanan Dursun Balaban'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

A+A-

Merkez Bağlar İlçe Kaymakamlığına yeni atanan Dursun Balaban'ın makamını ziyaret eden Vali Toprak, Bağlar'da yürütülen çalışmalar hakkında Kaymakam Balaban'dan bilgi aldı. Yakın zaman önce Bağlar ilçesine atanan Kaymam Dursun Balaban'a yeni görevinde başarılar dilediğini ifade eden Vali Toprak "Kaymakam Bey deneyimlerini hizmete dönüştürecek kapasitede başarılı bir arkadaşımız. İnşallah birikimlerini Bağlar'da hayata geçirerek ilçemize güzel hizmetler sunacak. Gelişiyle birlikte, bir önceki arkadaşımızdan devraldığı bu güzel ahengi devam ettirecek. Yeni görev yeriniz hayırlı olsun" dedi.

Kaymakam Dursun Balaban'da Vali Mustafa Toprak'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek " Yeni görev yerimde deneyimlerini hizmete dönüştürecek Bağlar ilçemize güzel hizmetler sunacağım" dedi ve Toprak'a Bağlar ilçemiz için vermiş olduğu destekler ve vereceği destekler için teşekkür etti.

 

(Osman İçli-İLKHA)