1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır Turizm Platformundan 'Güven' ziyareti
Diyarbakır Turizm Platformundan 'Güven' ziyareti

Diyarbakır Turizm Platformundan 'Güven' ziyareti

Diyarbakır Turizm Platformu Derneği Yönetim Kurulu Emniyet Müdürü Recep Güven'i ziyaret etti.

A+A-

Diyarbakır'da turizmin canlandırılması ve kentin tanıtımı için kurulan kısa adı (DTPD) olan  Diyarbakır Turizm Platformu Derneği Başkanı ve yönetim Kurulu üyeleri İl Emniyet Müdürü Recep Güven'i makamında ziyaret etti. Sıcak bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette; huzur ve güvenin sağlanması noktasında hiçbir özveriden kaçınmayarak mesai saati de gözetmeden canla başla çalışan tüm güvenlik güçlerine teşekkür eden Başkan Mustafa Tanrıkulu, ''Bu çalışma ortamı ilimizin tanıtımı noktasında da önemli bir etken olmaktadır'' dedi.

Turizm noktasında güvenliğin önemli bir yer tuttuğunu da dile getiren Diyarbakır Turizm Platformu Derneği Başkanı Mustafa Tanrıkulu,  dernek olarak polis ile birlikte gerçekleştirilecek her türlü organizede ve faaliyette yer almaya hazır olduklarını ifade etti.

Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven ise, Diyarbakır'ın  çok güzel emsaline zor rastlanılacak bir doğa güzelliğine sahip olduğunu ve bunun tanıtımının iyi yapılması gerektiğini belirterek,'' Bizler bu bağlamda sorumluluğumuz gereği bu güzellik noktasında huzurun da devam etmesidir. Tüm ekip arkadaşlarım da çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir. Diyarbakır çok kadim bir şehirdir. Polisler olarak Diyarbakır'a turist kazandırmak için her türlü desteğe hazırız''dedi.

Ziyaret sonrasında Diyarbakır Turizm Platformu Derneği Başkanı Mustafa Tanrıkulu Emniyet Müdürü Recep Güven'e bakır işlemeli tepsi hediye etti.
Ziyaret anısına DTPD üyeleri Emniyet Müdürü Recep Güven ile hatıra fotoğrafı çekti.

1.20130520100635.jpg

2.20130520100701.jpg

3.20130520100716.jpg

HABERE YORUM KAT