1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır Turizm Platformu Derneği üyeleri Rektör Saraç'ı ziyaret etti.
Diyarbakır Turizm Platformu Derneği üyeleri Rektör Saraç'ı ziyaret etti.

Diyarbakır Turizm Platformu Derneği üyeleri Rektör Saraç'ı ziyaret etti.

Diyarbakır Turizm Platformu Derneği yönetim kurulu üyeleri Dicle Üniversitesi Rektörü Ayşegül Jale Saraç'a nezaket ziyaretinde bulundular.

A+A-

Diyarbakır Turizm Platformu Derneği yönetim kurulu üyeleri Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ayşegül Jale Saraç'a nezaket ziyaretinde bulundular.
Diyarbakır Turizm Platformu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tanrıkulu ve yönetim kurulu üyelerini kapıda karşılayan rektör Saraç'a derneğin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verildi.
Diyarbakır'ın tanıtımına ve turizmine katkı sunmayı amaçladıklarını belirten Diyarbakır Turizm Platformu Derneği Başkanı Mustafa Tanrıkulu,kentin imajının üniversitenin destekleriyle yükseltmeyi hedeflediklerini söyledi.
Dicle Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Ayşegül Jale Saraç ise, Diyarbakır'ın en önemli ihtiyacının tanıtımı olduğunu ve bunun acilen yapılması gerektiğini söyledi. Rektör Saraç,'' Diyarbakır'ın tanıtımı için her türlü desteği vermeye hazırız. Diyarbakır'ımızı en iyi şekilde tanıtmalıyız. Eğil başta olmak üzere ilçelerimizin hepsi birer tarih. Öğrencilerimizle birlikte tanıtıma çok büyük katkı sunacağız''dedi.
Ziyaret anısına Diyarbakır Turizm Platformu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tanrıkulu ve yönetim kurulu üyeleri Rektör Saraç'a  kentin simgesi olan bakır işleme armağan ettiler.

HABERE YORUM KAT