1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır Masterler'den Valiliğe 9 gol
Diyarbakır Masterler'den Valiliğe 9 gol

Diyarbakır Masterler'den Valiliğe 9 gol

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakır Masterler Derneği Futbol takımı dostluk maçında Valilik Karması ile Atatürk Stadyumunda karşılaştı.

A+A-
DİYARBAKIR MASTERLER DERNEĞİ FUTBOL TAKIMI VALİLİK KARMASIYLA DOSTLUK MAÇINDA KARŞILAŞTI
 
Diyarbakır Masterler Derneği Futbol takımı dostluk maçında Valilik Karması ile Atatürk Stadyumunda karşılaştı.
 
İl Vali Yardımcıları Mustafa Can ve Mimar Sinan Batmaz, Sur Kaymakamı Menduh Tura,Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri İlhan Karakoyun,Diyarbakırspor eski futbolcularından Murat Yiğiter, Serdar Nabikoğlu ve Zülküf Yakut'un forma giydiği Valilik Karması ile yapılan maç sonucunda Diyarbakır masterler Derneği Futbol takımı bol gollü,çekişmeli ve zevkli geçen maçı 6-3 kazandı.
Atatürk Stadyumunda futbola elverişli bir zeminde oynanan Diyarbakır Masterler Derneği Futbol Takımı - Valilik Karması maçını İbrahim Bozan ,Zülküf Kaya ve Ömer Akmeşe Hakem üçlüsü yönetti.
 
9 golün filelere bırakıldığı maçın gollerini; Diyarbakır Masterler Derneği Futbol Takımından,Şirin Ecevit Talva (3),Fethullah Ensarioğlu,Muhsin Karakaş ve Ahmet Elhanay,Valilik Karmasından ise Mimar Sinan Batmaz, Mustafa Can ve Menduh Tura attı.
Maç sonunda Diyarbakır Masterler Derneği. Başkanı Veysi Akar ve Valilik Karmasından İl Vali Yardımcısı Mustafa can maçla ilgili açıklamalarda bulundu.Akar ve Can yaptıkları açıklamada etkinliğin düzenlenmesinden dolayı birbirlerine teşekkür ederek karşılıklı olarak memnuniyetlerini dile getirdiler. 
 
AKAR: ''ÇOK GÜZEL BİR MAÇ OLDU''
Diyarbakır Masterleri Derneği Başkanı Veysi Akar ; ''Çok güzel bir maç oldu, kazanmaktan çok dostluğun ön planda olduğu karşılaşmaya iştirak eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ayrıca etkinliğimize katılan sahada ki rakibimiz Valilik Karmasıda çok iyi mücadele etti ve çok centilmence oynadılar kendilerinede çok teşekkür ediyorum.'' 
 
MUSTAFA CAN: ''HEM SPOR YAPIYORUZ HEMDE EĞLENMEYE ÇALIŞIYORUZ''
İl Vali Yardımcısı Mustafa Can ise; ''Özellikle hafta sonları spor yapma amacıyla Diyarbakır'da daha önceleri futbol oynamış şu an aktif futbol hayatını noktalamış sporcu arkadaşlarımızla bir araya gelerek hem spor yapıyoruz hemde eğlenmeye çalışıyoruz.Bu etkinlikte bizleri bir araya getiren Spor yazarı arkadaşımız Zülküf Yakut'a ve Diyarbakır Masterler Dernek Bakanımız Veysi Akar'a teşekkür ediyorum.Ayrıca rakibimizi de centilmence oynadıkları için çok tebrik ediyorum. '' Dedi.

HABERE YORUM KAT