1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır Masterler Antalya'ya hazırlanıyor
Diyarbakır Masterler Antalya'ya hazırlanıyor

Diyarbakır Masterler Antalya'ya hazırlanıyor

Diyarbakır Masterler Derneği futbol takımı Antalya Soccer Cup 2016 Masterler Futbol Turnuvası öncesi hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

A+A-

DİYARBAKIR MASTERLER FUTBOL TAKIMI HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

2013 yılında kurulan,kuruluşundan itibaren Yurt içinde katıldığı futbol turnuvaları sayesinde üyelerine spor yapma olanaklarını sağlayan ve ayrıca Diyarbakır’ın tanıtımına önemli katkılar sunan Diyarbakır Masterler Derneği futbol takımı Antalya Soccer Cup 2016 Masterler Futbol Turnuvası öncesi hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

1-(1)-005.jpg

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen,Türkiye'nin her bölgesinden ve Avrupa’nın çeşitli Ülkelerinden kadrolarında eski bir çok  önemli futbolcuyu barındıran Master takımlarının katıldığı Antalya Soccer Cup 2016  turnuvası için geri sayım başlarken, Diyarbakır Masterler Derneği Futbol Takımıda hazırlıklarını sürdürüyor.
Masterler futbol takımı dün Kırmızı ve Yeşil iki takım halinde DSİ Spor Kompleksinde hazırlık maçı yaparak antrenmanlarına devam etti. 

1-(2)-005.jpg

BAŞKAN AKAR VE TAKIM KAPTANI ÖNEN'DEN MESAJLAR

Turnuva öncesi hazırlıklarına ara vermeden devam ettiklerini ve bu yıl ki turnuvaya daha bir önem verdiklerini belirten Diyarbakır Masterler Derneği Başkanı Veysi Akar hazırlıklarının turnuva tarihine kadar ara vermeden devam edeceğini söyledi.

1-(3)-005.jpg
Akar: "Bu yıl ki ANTALYA SOCCER CUP 2016, 20-24 nisan 2016 tarihlerinde Kemer Limak Limra Otelde düzenlenecek. ANTALYA SOCCER CUP 2016  turnuvası; insanların din, dil, ırk, gibi bağlamlardan kopması. Savaşların dünyanın hiçbir yerinde olmaması,sevgi , saygı ve hoşgörünün tüm dünyaya hakim olması temenni ve hedefiyle "Sevgi,Saygı,Hoşgörü" temasıyla bu yıl daha bir anlamlı düzenlenecek.
Böyle anlamlı bir turnuva'ya katılmayı görev bildik ve turnuvaya bu yıl daha çok önem veriyoruz.Bugün hazırlıklarımız çerçevesinde kendi aramızda iki takım halinde hazırlık maçı yaptık,hazırlıklarımızı turnuva tarihine kadar sürdüreceğiz" Dedi.

Diyarbakır Masterler futbol takım kaptanı Suat Önen ise: "Turnuva öncesi takımımızla antrenmanlarımızı sürdürüyoruz.Hafta içi antrenmanlarımıza  devam ederken,hafta sonlarında da diğer takımlarla hazırlık maçları yapıyoruz.Bugün de kendi aramızda iki takım halinde güzel bir hazırlık maçı yaptık.Kadromuzu hazır tutup Antalya'ya iyi bir şekilde gideceğiz" dedi.

HABERE YORUM KAT