1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır karpuzu kolonyaya ilham verdi
Diyarbakır karpuzu kolonyaya ilham verdi

Diyarbakır karpuzu kolonyaya ilham verdi

Eyüp Sabri Tuncer bir klasik olmaya aday yeni Diyarbakır Karpuz Çiçeği kolonyasını müşterilerinin beğenisine sundu.

A+A-
Eyüp Sabri Tuncer bir klasik olmaya aday yeni Diyarbakır Karpuz Çiçeği kolonyasını müşterilerinin beğenisine sundu. Firma mandalina, incir, greyfurt gibi kolonyalarının ardından Diyarbakır karpuz çiçeğinden de kolonya üretti.
 
Büyüklüğü ve tadıyla dünya ölçeğinde üne sahip Diyarbakır Karpuzu, Eyüp Sabri Tuncer müşterilerine çiçeğinden elde edilen kolonyasıyla farklı bir kolonya alternatifi olarak sunuluyor. Yaz aylarının adeta simgesi haline gelen kıpkırmızı Diyarbakır Karpuzunu ışıltılı narenciyeler ile buluşturan bu koku, soğuk kış günlerinde dahi içinizi ısıtacak.
 
Kolonyada trend oluşturan Eyüp Sabri Tuncer'in Diyarbakır Karpuz Çiçeği kolonyası müşterilerin beğenisine çok yeni sunulmuş olmasına rağmen, genç kolonyaseverlerin yoğun ilgi ve beğenisi ile karşılanıyor. Kolonya grubunda yepyeni alternatif arayanlar için cazip bir seçenek olan Eyüp Sabri Tuncer'in Diyarbakır Karpuz Çiçeği kolonyası ferahlatıcı etkisi ve tazelik hissiyle yanınızdan hiç ayıramayacağınız bir kolonya olacak.
 
Kolonya, bayram ziyaretlerinden hasta ziyaretlerine, misafir ikramlarından gündelik el hijyenine kadar hayatımızın olmazsa olmazları arasındaki yerini geçmişten bugüne hâlâ koruyor. Eyüp Sabri Tuncer yatırımlarla sürekli yenilenen gelişmiş üretim tesisinde Çeşme Limonu, Bodrum Mandalinası, Küba Tütünü gibi pek çok yöresel üründen elde ettiği değerli notları kolonya ile bütünleştiriyor.
 
1923 yılında Cumhuriyet'le birlikte kurulan Eyüp Sabri Tuncer, Türk kültürünün vazgeçilmezlerinden biri olan kolonyayı, inovatif bir ürün haline getirerek bir dünya markası yaratmayı amaçlıyor. Türkiye'de kendi formülüyle üretim yapan ilk firma olan Eyüp Sabri Tuncer, 1923'ten bu yana kesintisiz kolonya üretimi yapan tek kuruluş olma özelliği taşıyor.
 
Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Engin Tuncer "Diyarbakır Karpuz Çiçeği kolonyasını kendi laboratuvarlarımızda yapılan formülasyon çalışmaları sonucunda itinayla üreterek piyasaya sunduk. Eyüp Sabri Tuncer üretim tesislerinde kolonyada yıllık toplam 2 milyon litrenin üzerinde üretim yapıyoruz. 120 metrekarelik mağaza ile başlayan ve tam 90 yıldır süren Eyüp Sabri Tuncer serüveni, 1998 yılında tamamlanan 6500 metrekare kapalı alanı ile Türkiye ve Avrupa'nın en modern tesislerinden birinde devam etmektedir.

HABERE YORUM KAT