1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır İş-Kur'da görev değişimi
Diyarbakır İş-Kur'da görev değişimi

Diyarbakır İş-Kur'da görev değişimi

İş-Kur Diyarbakır İl Müdürlüğü'nde görev değişimi yaşandı, merkeze alınan İŞKUR Diyarbakır İl Müdürü Selahattin Bayram'ın yerine atanan İsmail Koç göreve başladı.

A+A-
Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Diyarbakır İl Müdürlüğü görevinde bulunan Selahattin Bayram'ın bakanlığa alınması nedeniyle daha önce Ardahan İş Kur Müdürlüğü görevlerinde bulunan İsmail Koç İl Müdürü oldu.
 
Görev tesliminde kısa bir konuşma yapan eski İl Müdürü Bayram, Koç'un güzel çalışmalar içinde olacağını bildiğini ve inandığını belirterek, “Ben İsmail beyi yakından tanıyorum. Çok çalışkan olduğu kadar aynı zamanda mütevazı kişiliği ile tanınır. Gittiği her yere pozitif enerji aşılar. Bizim bıraktığımız yerden devralacağı hizmet bayrağını çok daha yukarılara taşıyacaktır” dedi.
 
Göreve başlayan İsmail Koç, görevde kaldığı sürece yaptığı başarılı çalışmalarından ötürü Selahattin Bayram'a teşekkür etti. İl Müdürlüğünde Bayram'ın aktif ve yoğun çalışma temposuyla başarılı çalışmalar yaptığını, artık hizmet bayrağını kendisinin devraldığını belirten Koç, “Kurumun vizyonuna uygun hizmet vereceğiz. Bizler toplumun hizmetkarlarıyız. Topluma hizmet için ne yapılması gerekiyorsa o çalışmayı en iyi şekilde ortaya koyacağız” diye konuştu. 

HABERE YORUM KAT