1. HABERLER

  2. ÇÖPLÜK

  3. Diyarbakır firmaları sanal rehberde buluşuyor
Diyarbakır firmaları sanal rehberde buluşuyor

Diyarbakır firmaları sanal rehberde buluşuyor

DİYARBAKIR- Diyarbakır'da firmaların tanıtımlarını yapacağı, ürün ve ilan ekleyebileceği sanal rehber sitesi açıldı.

A+A-
En hızlı iletişim aracı olan internet, artık küçük-büyük tüm firmaların yer alacağı bir pazar haline geldi. Diyarbakır'da www.diyarbakirfirma.com adlı internet sitesi, alış veriş merkezlerinin sanal versiyonu gibi hizmet verecek.
 
Site yetkilisi Serdar Alacabey, Diyarbakır'daki firmaların internet dünyasından yeterince faydalanamadığına dikkat çekerek, eksikliği hissedilen sanal dünyanın kapılarını firmalara açtıklarını söyledi.
 
Alacabey, “www.diyarbakirfirma.com sanal bir AVM gibi hizmet sunacak. Binlerce firma sitemizde tanıtımlarını yapabileceği gibi, ürünlerini ekleyip pazarlayabilecek, eleman ilanı başta olmak üzere tüm ilanlarını yayınlayabilecek, ziyaretçileri kampanyalarından ve fırsatlarından haberdar edebilecek. Firmalar ayrıca kendi haberlerini yayınlayıp, diğer firmaları da takip etme imkanı bulacak.
 
Emlak bölümü Diyarbakır'ın emlak sektörünü bir araya getirerek müşteriler ve firmalar arasında iletişim bağı oluşturarak iki tarafa büyük kolaylık sağlayacak. Etkinlik bölümümüz ile ziyaretçilerimiz festival, fuar, tiyatro gibi tüm etkinlikleri tek adresten takip etme rahatlığına kavuşacak" dedi.
 
Bireysel üyeler, firmaların ürünlerini, kampanyalarını ve ilanlarını takip edebileceğini belirten Alacabey, "Sadece firmaların değil, bireylerinde ihtiyaçları düşünülerek bir sistem oluşturduk. Bireyler ücretsiz seri ilan verebilecekleri gibi, diğer ilanları da takip etme imkanı bulacak. www.marpuzsms.com sponsorluğunda firmalarımıza hediye edeceğimiz başlıklı ve onaylı toplu SMS gönderme imkanı sağlayacağız" diye konuştu. 
 
(SA-YRT-Y)

HABERE YORUM KAT