1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır Fatih Orta Okulu öğretmenlerine veda gecesi
Diyarbakır Fatih Orta Okulu öğretmenlerine veda gecesi

Diyarbakır Fatih Orta Okulu öğretmenlerine veda gecesi

Diyarbakır'da öğretmenlik vazifesini yerine getiren ve tayini çıkan öğretmenlere meslektaşları tarafından bir gece düzenlendi. çok amaçlı Zeytin Dalı Cafe ve Restorant'a doyasıya eğlenen öğretmenler Kürtçe ve Türkçe parçalarla halay çektiler.

A+A-

Bağlar İlçesinde bulunan Fatih Orta Okulunda görev yapan yaklaşık 60 öğretmen geçtiğimiz haftalarda görkemli bir açılış ile faaliyete geçen Zeytin Dalı Cafe ve Restorant'ta yılın yorgunluklarını atmak ve bir eğitim öğretim yılına daha veda etmenin yanı sıra tayini çıkan öğretmenlerede bir veda yemeği olsun diye gece düzenlediler. Bir yılın stresini doyasıya eğlenerek üzerlerinden atan öğretmenler Zeytin Dalı Restorant'a da göstermiş oldukları yoğun ilgi nedeniyle teşekkür etti.

Geceyi düzenleyen ve tayini çıkan öğretmenlere teşekkür konuşması yapan Hanifi Çoruklu, “Okulumuza hizmet vermiş olan değerli mesai arkadaşlarımıza yapmış oldukları gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederek sözüme başlamak istiyorum. Arkadaşlarımız branş değişikliği haklarını kullanarak branşa geçmiş ve okulumuzdan ayrılarak farklı okullara tayin edilmişlerdir.Ben arkadaşlarımızın Diyarbakır'da hizmet süreleri içerisinde önemli hizmetler yaptıklarını ve başarılı öğrenciler yetiştirdiklerini düşünüyorum. Aynı özveri ve çalışma ile gittikleri okullarda da başarılı olacaklarına inanıyor ve bundan sonraki iş hayatlarında mutlu ve başarılı olmalarını diliyorum. Ayrıca bu vesile ile Okulumuza yeni gelen arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyerek onlara da başarılar diliyorum.Katılımları için tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi” dedi.

HABERE YORUM KAT