1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır Et Balık'a İşçi Alınacak
Diyarbakır Et Balık'a İşçi Alınacak

Diyarbakır Et Balık'a İşçi Alınacak

Türkiye İş Kurumu Diyarbakır İl Müdürlüğünden : Aşağıda belirtilen işyerine Daimi Statüde Eski Hükümlü İşçi Alınacaktır.

A+A-

Türkiye İş Kurumu Diyarbakır İl Müdürlüğünden :

 

Aşağıda belirtilen işyerine Daimi Statüde Eski Hükümlü İşçi Alınacaktır.

 

Talebe durumu uyanların ilanın Resmi Gazete\'de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/Şube Müdürlüklerine veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

 

Talebi Alan İlKamu Kuruluşunun AdıMeslek Adıİşgücü SayısıEğitim DurumuAranan Diğer NiteliklerDiyarbakır İl MüdürlüğüEt ve Balık Kurumu Diyarbakır Et Kombinası MüdürlüğüBüro Memuru1Lise ve Dengi Okul Mezunu Olmak- Bilgisayarlı Muhasebe Sertifikası Sahibi Olmak - Yüz Kızartıcı Suçtan Hüküm Giymemek - Büro İşlerinde en az 2 Yıl Deneyimli Olmak ve Bunu Belgelendirmek

 

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

 

- Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazete\'de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Nüfus Cüzdanı, Diploma, Eski Hükümlü Belgesi, Bilgisayarlı Muhasebe Sertifikası ve Büro İşlerinde en az 2 yıl deneyimli olduğunu belgesi ile birlikte Türkiye İş Kurumu İl ve Şube Müdürlüklerine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Ayrıca 2004 veya 2006 KPSS sonucuna göre, Lise ve dengi okul mezunları KPSS P94 üzerinden sınav sonucuna göre başvuru yapabileceklerdir. Yanlış beyanda bulunanlar yada belge ibraz edenlerden nihai listelere girenler listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

 

- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

 

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan Nihai Listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

 

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (Önceliklilerden) durumlarına ilişkin açıklayıcı belge asılları ile birlikte Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir. Müracaatta bulunan bu adaylar Kuruma Kayıt Tarih sırasına göre Talebin iki katını geçmeyecek şekilde İsim ve Adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgi işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

 

- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.