1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır emniyeti yoksul aileleri ziyaret etti
Diyarbakır emniyeti yoksul aileleri ziyaret etti

Diyarbakır emniyeti yoksul aileleri ziyaret etti

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'nde görevli şube müdürü ve yardımcıları, ailecek Diyarbakırlı yoksul ailelere misafir oldu. Misafirlerini kapıda karşılayan Diyarbakırlı Mehmet Tayrak, sevincini, "Kanatlarım olsa uçarım." şeklinde dile getirdi.

A+A-
Kurban Bayramı'nı görevleri nedeniyle Diyarbakır'da geçiren Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü personeli, aileleriyle birlikte Bağlar ve Sur ilçesindeki bazı ailelere konuk oldu. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'nde şube müdürü olarak görev yapan Hayrettin Bayraktar, yardımcıları, eş ve çocuklarıyla Sur ilçesinde ikamet eden Tayrak ailesine misafir oldu. 
 
Tek gözlü odada kalan Tayrak ailesi, konuklarını kapıda karşıladı. Şube Müdürü Bayraktar, "Biz bayramda ailemize gidemedik, size geldik, bayramlaşmaya geldik. Bir aileyiz." dedi. Bayramda Mehmet Tayrak'ın ailesini ziyaret etmek istediklerini anlatan Bayraktar, ailenin kendilerine hem gönlünü hem de kapılarını açtıklarını söyledi. Diyarbakır halkının çok sıcak ve cana yakın olduğunu anlatan Bayraktar, önemli olan şeyin iletişim kapılarını açmak olduğunu dile getirdi. 
 
Mehmet Tayrak ise emniyet mensuplarının kendilerini ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tayrak, "Biz bir aileyiz, müdür beyi ağabeyim ve babam olarak kabul ettim. Ne mutlu ona ki bize geldi, çok sevindim. Şimdi kanatlarım olsa uçarım. Aynı bayrak altındayız, aynı ülkedeyiz. Kardeşiz." diye konuştu.

HABERE YORUM KAT