1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır Diskispor Büyük düşünüyor
Diyarbakır Diskispor Büyük düşünüyor

Diyarbakır Diskispor Büyük düşünüyor

Küçükbayrak yaptığı açıklamada, sahalarında oynadıkları GASKİspor maçının kendileri için çıkış niteliğinde olduğunu, sahadan galibiyetle ayrılmanın sevincini yaşadıklarını belirtti.

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİspor'da Teknik Direktör Sertaç Küçükbayrak, 2-0 kazandıkları GASKİspor maçında, iyi oyunlarının sonucunu aldıklarını söylerken İskenderun Demirçelikspor maçı için "Lideri yenmeye gideceğiz" şeklinde konuştu!Küçükbayrak yaptığı açıklamada, sahalarında oynadıkları GASKİspor maçının kendileri için çıkış niteliğinde olduğunu, sahadan galibiyetle ayrılmanın sevincini yaşadıklarını belirtti.

Bu galibiyetin geçen hafta deplasmanda aldıkları Şanlıurfaspor galibiyetiyle pekiştiğini belirten Küçükbayrak, şunları söyledi:"Maça çok iyi hazırlanmıştık. Rakiplerimiz karşısında iyi mücadele ettik, karşılığını aldık. Dengeli geçen maçta yakaladığımız pozisyonları gole çevirmeyi başardık ve kazanan taraf olduk. İyi oyunumuzun sonucunu aldık. Ligde 5. haftayı tamamladık. 5 maçtan 3'ü galibiyetimizle sonuçlandı. Disiplinli çalışmamızla galibiyet serimizin süreceğine inanıyorum."

Lider İskenderun Demirçelikspor ile yapacakları maçın hazırlıklarına bayram sonrasında başlayacaklarını ifade eden Küçükbayrak, "Lideri yenmeye gideceğiz" dedi.