1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır daha çok gelişmeli ve ilerlemelidir
Diyarbakır daha çok gelişmeli ve ilerlemelidir

Diyarbakır daha çok gelişmeli ve ilerlemelidir

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği(MÜSİAD) Diyarbakır Şube Başkanı Şahabettin Aykut ve Yönetim Kurulu üyeleri Sayın Valimiz Mustafa Toprak'ı Makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında, Diyarbakır (Amed)'ın gelişmesi ve ilerlemesi üzerinde duruldu.

A+A-

Olağan Kongrede Oluşan Müsiad Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete Müstakil Sanayiciler ve İşadamları Derneği Diyarbakır Şubesi'nin Olağan Kongresi sonucunda Müstakil Sanayici İşadamları Derneği(MÜSİAD) Diyarbakır Şube Başkanlığına seçilen Şahabettin Aykut ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği Diyarbakır Şube Başkanlığına seçilen Şahabettin Aykut, yeni yapılan kongre sonucunda üye sayılarının 50'yi aştığını belirterek, Vali Toprak'a iş dünyasına vermiş olduğu destekler ve vereceği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği Diyarbakır Şube Başkanlığına seçilen Şahabettin Aykut ve Yönetim Kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileyen Vali Toprak, amaçlarının Diyarbakır'ı hak ettiği noktaya getirmek olduğunu belirterek, "Diyarbakır'ımıza hizmet eden herkese kapılarımız sonuna kadar açıktır. Diyarbakır'ın daha çok gelişmesi ve ilerlemesi için herkes işini büyütecek ve geliştirecek. Aynı zamanda şehrimizin değerlerine de sahip çıkacağız. Önemli olan bulunduğumuz, yaşadığımız ve iş yaptığımız şehrin altyapısına katkı sağlayabilmektir. İşadamlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

 

 

(Osman İçli-İLKHA)

HABERE YORUM KAT