1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır çifte şampiyonluk yaşadı
Diyarbakır çifte şampiyonluk yaşadı

Diyarbakır çifte şampiyonluk yaşadı

Okullararası Basketbol Gençler Grup Müsabakaları Mardin'de düzenlenen Okullararası Gençler Basketbol Grup müsabakalarında Diyarbakır çifte şampiyonluk yaşadı.

A+A-

06 Mart 2016 Pazar 21:04 1 0  Mardin'de düzenlenen Okullararası Gençler Basketbol Grup müsabakalarında Diyarbakır çifte şampiyonluk yaşadı.

 

Diyarbakır Özel Doğa Koleji'inde görevli beden eğitimi öğretmeni Çiğdem Çetin Harman, yaptığı açıklamada, Mardin'de yapılan ve iki gün süren müsabakalarda önemli bir başarıya imza attıklarını söyledi. Diyarbakır'da elde ettikleri başarıyı bölge müsabakalarına da yansıtmak için iyi hazırlandıklarını ifade eden Harman, "Mardin'de yapılan müsabakalara iyi başladık. Hem kızlarda hem de erkeklerde sporcularımız tüm maçlarını kazanarak bölge şampiyonu oldu. Bizim için tarihi ve anlamlı bir başarı oldu.

 

Elde ettiğimiz bu başarıdan dolayı Diyarbakır'ı Türkiye yarı finallerinde temsil edeceğiz. Hedefimiz Türkiye yarı finallerinde de başarılı olup, finallere katılmaktır" dedi. Basketbol Koordinatörü Çetin Yıldız da yarı final müsabakalarının 27 Nisan'da Adana'da yapılacağını belirterek, kendilerini zorlu maçların beklediğini dile getirdi. İyi bir ekiplerinin olduğunu kaydeden Yıldız, Türkiye yarı finallerinde çok önemli başarılara imza atacaklarını  belirtti.

 

HABERE YORUM KAT