1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır Büyükşehirden destek çağrısı
Diyarbakır Büyükşehirden destek çağrısı

Diyarbakır Büyükşehirden destek çağrısı

Diyarbakır Büyükşehir Beledilesi Eş Başkanı Fırat Anlı, Play – Off'ta mücadele edecek oalan Diyarbakırspor'a destek istedi.

A+A-
Anlı “ Takımın şalpiyon olabilmesi için kentimiz seferber olmalıdır “ dedi.
 
Diyarbakırspor kulübünden yapılan açıklamada, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Fırat Anlı, 3.Lig'den 2.Lig'e yükselme Play-Off maçlarında mücadele edecek takımımızın şampiyon olmasının kente her açıdan katkı sunacağına dikkat çekerek, kent dinamiklerini takıma her türlü desteği sağlamaya davet etti.
 
 
'KENTİN SPORTİF BAŞARILARA İHTİYACI VAR'
 
Anlı,”Kentimizin sporda başarılara ihtiyacı var. Yıllardır şampiyonluklara hasret kalan bir kentiz.
 
Bu açıdan her şampiyonluğu önemsiyoruz. Diyarbakırspor'umuza Play-Off'ta sonsuz başarılar diliyoruz.Şampiyon olarak kentimize ekonomik ve tanıtım açısından fayda sağlayacağına, sporda son yıllarda derin üzüntü yaşayan halkımızı mutlu edeceğine inanıyoruz.” dedi.
 
Büyükşehir Belediyespor tesislerinde yapılacak kapalı spor salonu temel atma töreninde konuşan Anlı, şampiyonluk yolunda takıma her türlü desteği vereceklerini de vurgulayarak, kentteki tüm dinamikleri takımın başarısı için seferber olmaya çağırdı.
 
AÇIKLAMALAR İÇİN ANLI'YA TEŞEKKÜR EDİYORUZ VE ARAÇ TAHSİSİ BEKLİYORUZ
 
Sporcu ve sporsever kimliği ile bilinen Fırat Anlı'nın kulübümüze Play-Off maçlarında destek verilmesi yönündeki açıklamasını memnuniyetle karşıladık. Bu açıklamalarından dolayı kulüp olarak kendisine teşekkür ediyoruz. Play-Off aşamasında maddi ve manevi olarak katkı sunacağına olan inancımız tamdır.
 
Taraftarlar ise geçen sezon Konya'da oynanan Play-Off maçları için taraftarlara araç tahsis eden Fırat Anlı'dan bu sezon için de çok sayıda araç tahsis etmesini bekliyor.
 
 
Diyarinsesi.org/ Mustafa Göker

HABERE YORUM KAT