1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır Birlik Haber Sen üyeleriyle kahvaltıda buluştu
Diyarbakır Birlik Haber Sen üyeleriyle kahvaltıda buluştu

Diyarbakır Birlik Haber Sen üyeleriyle kahvaltıda buluştu

Merkezi Ankara’da bulunan Birlik Haber Sen Sendikasının Diyarbakır üyeleri kahvaltıda bir araya geldi.

A+A-


1/2
Diyarbakır Birlik Haber Sen üyeleriyle kahvaltıda buluştu. 
 Yeni göreve başlayan il yönetiminin düzenlediği kahvaltıda üyeler için yapılacak çalışmalar konuşuldu. 
 
Diyarbakır düzenlenen kahvaltıya Diyarbakır PTT baş mavini Mevlüt Demirkıran, Eğitim Birsen İl Başkanı  Yunus Memiş, TRT İl Başkanı Hamza Çelik, TRT Bölge Müdür yardımcısı Sabahattin Tilkat  ,Büro Memursen İl Başkanı Necmettin Alaş , Davet ve Kardeşlik Vakfı İl Başkanı  Ahmet Yoldaş  ve yönetim kurulu üyeleri  Kadri Güray, Hafif Tarhan, Zeynep Şitil, Nihat Altındağ, Hasan Dildirim, Rıdvan Acar’ın yanı sıra Birlik Haber Sen il ve ilçe üyeleri katıldı.  


Sıcak sohbetlerin yapıldığı ve üyelerin yanı sıra ailelerinin de katıldığı toplantıda bir konuşma yapan Yeni göreve başlayan Haber Sen İl Temsilcisi Sezgin Umutlu, “Birlik habersen olarak yeni bir yönetim kurulu oluşturulmuştur bulunmaktayız.  Değerli yönetim kurulu üyeleri ve üyelerimizle tanışmak motivasyon moral adına tanışma kaynaşma  etkinlik düzenledik inşallah  hayırlısı Allahtan üyelerimizle güzel hizmetler ve projelerimiz olacak üyelerimizin sorunlarına çözüm getireceğiz hep birlikte. El birliği ile  sözde değil özde hizmetler yapacağız  hizmetlerde öncü olacağız  milleti unutanların milletin yanında olmayanların ve millete tuzak kuranların karşısında bizlerde varız her zaman karşılarında olacağız  ve mazlumların halkımızın çalışanlarımızın emekçilerimizin güçlü sesleri olacağız her zaman yanlarında olacağız. Diyarbakırımıza yakışır hizmetlerimiz olacak her zaman kapımız açık olacak elimizden ne gelirse gerek üyelerimize gerek halkımızın yanlarında olacağız bu güzel şehrimize  hizmet etmek boynumuzun borcudur Diyarbakırımız insanlık ve evliyalar şehridir” dedi. 
Diyarbakır Haber Sen eski temsilcisi, ve şuan Davet ve Kardeşlik Vakfı İl Başkanı olan Ahmet Yoldaş ise,  kahvaltıda kısa bir konuşma yaparak şunları söyledi, “Değerli arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz  epeyi uzun bir zaman sizlerle güzel çalışmalar yaparak güzel hizmetler yaptık hepiniz benim için önemlisini sizleri seviyorum ,bilmemiz gerekenler, çağ bilgi çağıdır toplum bilgi toplumudur, çalışmalarda bilgi ile olmalıdır” diye konuştu. 

 

Başarı için 3 vizyonun lazım olduğunu da sözlerine ekleyen Yoldaş, “Başarı için  1- Bilgi birikim vizyon, 2- zaman vizyon 3-sorumluluk vizyon lazım. Faziletli donanmak için 1.ahlaki olgunluk ,2,ikili ilişkiler,3,temsil kabiliyeti,4yönetim kabiliyeti gerekir. Başkanını vizyonu  farklı olma ,fark etmek, faziletlede donanmak. Farklı  olmak ve fark etmek için. 1 tarih bilinci,2,toplum bilinci,3,zaman bilinci,4.sorumluluk bilinci lazım.  Faziletle donanmak 1. Ahlaki olgunluk,2,ikili ilişkiler,3,temsil kabiliyeti,,4 yönetim kabiliyeti gerekir  onun için bu söylediklerime yola çıkarsak her zaman başarıyı yakalamış oluruz beni dinlediğiniz için hepinize sonsuz teşekkür ediyorum sağolun başarılar dilerim siz değerli arkadaşlarıma” dedi. 

HABERE YORUM KAT