1. HABERLER

  2. VEFAT-TAZİYE

  3. Diyarbakır bir değerini daha kaybetti
Diyarbakır bir değerini daha kaybetti

Diyarbakır bir değerini daha kaybetti

Diyarbakır'ın çok sevilen isimlerinden biri olan değerli işadamı Zeki Bozalan hayatını kaybetti.

A+A-

ZEKİ BOZALAN'I KAYBETTİK

İstanbul'da yaşamasına rağmen, Diyarbakır'dan kim gelirse gelsin başının üstünde ağırlayan, gerektiği yerde maddi, manevi yardımlarını esirgemeyen bir büyük değeri daha kaybettik. Bozalan bu akşam saatlerinde aniden geçirdiği bir iç kanama sonucu kurtarılamadı ve hayata gözlerini yumdu. Zeki Bozalan'ın cenazesinin yarın Diyarbakır'a getirilerek burada toprağa verilecek

Zeki Bozalan'ın ani ölümü Diyarbakır'da şok etkisi yaptı. Haberi alan sevenleri üzüntülerini dile getirerek Diyarbakır'ın İstanbul'daki kalesi yıkıldı ifadelerini kullandılar.

Daha bir kaç yıl öncesine kadar son bir çalışmaya daha girerek Diyarbakırspor'u yaşatmak için bir çok çalışma yapan, eski tüm ünlü sporcuları bularak çareler geliştiren, bu anlamda defalarca Ankara ve İstanbul'da çalmadık kapı bırakmayan Bozalan, çok da koyu bir Diyarbakırspor taraftarıydı.

YAKUT: YERİ KOLAY KOLAY DOLMAZ

Ölüm haberini alan Diyarbakırspor'u son şampiyon yapan Dr.Abdurrahman Yakut bir açıklama yaparak üzüntülerini şu şekilde dile getirdi: "Zeki ağabey gerçekten yeri kolay kolay dolmayacak bir büyüğümüzdü. Ani ölümü hepimizi sarstı. Zeki Bozalan Diyarbakır'da herkesimin sevgisini hakkeden bir değerdi. Kendisini rahmetle anıyorum. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum" 

Diyarinsesi.Org ailesi olarak bizlerde, sevgili büyüğümüzün son çalışmalarına destek olmuştuk. Onun yeri kolay kolay dolmaz, Allah gani gani rahmet eylesin. Ailesine ve tüm sevenlerinin başı sağolsun.

Zeki Bozalan'ın Diyarbakırspor'u kurtarmak için topladığı o efsane kadro gecesinden bir resimler: http://www.diyarinsesi.org/foto-galeri/efsane-kadro-diyar-icin-biraraya-geldi-12894.htm

12894_2.jpg

HABERE YORUM KAT