1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır basketbol okuluna ödül
Diyarbakır basketbol okuluna ödül

Diyarbakır basketbol okuluna ödül

Türkiye geneli 68 spor okulun geride bırakarak ödül almaya hak kazanan Diyarbakır basketbol okulu ödülünü Fenerbahçe Spor Okulları Koordinatörü Banu Dizdar'dan aldı.

A+A-

Ödülü Geçen yıl Türkiye geneli Allstar organizasyonuna da seçilen 2 antrenörden biri olan Basketbol Okulu Koordinatörü Genç antrenör Hasan ÇELEBİ aldı.

Çelebi yaptığı açıklamada"Fenerbahce Spor Okullari Koordinatörlüğü tarafından ilk kez düzenlenen YILIN EN IYI BASKETBOL OKULU ödülünü almaktan dolayi çok mutlu olduk.Bu ödüle bizi layık gören Fenerbahçe Spor Okullari koordinatörlüğüne, Teknik ve İdari ekibimize, yıllardır antrenmanlarda emek verip ter akitan sporcularimiza,onları sürekli destekleyen ve bizimle bir aile  olan tüm sporcu velilerimize ve bu yolda bize inanan ve destekleyen herkese çok teşekkür ederiz.


Ayrıca bu ödülü tüm illeri geçerek diyarbakir ilimize kazandirdigimiz için çok mutluyuz bu ödülle beraber görevimiz ve hedeflerimiz daha üst sıralara yerleşmiştir. Artik başarımızı geliştirip,hedeflerimize ulaşmak için daha güçlü ve istekli çalışacağız"dedi

Fehmi Aksoy Koleji Spor Koordinatörlüğünü de yapan Çelebi Okul Müdürleri Ümit İNANÇ ve Selahattin KARAASLAN tarafından tebrik edilip plaket takdim edildi.Çelebi de kendilerine Fenerbahçe forması hediye etti.
Ayrıca Okul kurucusu Fehmi AKSOY ise yaptığı açıklamada"Okulumuz Spor Koordinatörü Hasan hocamızın ilimize böyle bir başarı getirmesi okul yönetimi olarak bizleri çok mutlu etmiştir.Bundan sonraki süreçte okul olarak kendisine her konuda desteğimizi sürdürüp yanında olacağız."dedi...

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler