1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır altınlarını ünlü mankenler tanıttı
Diyarbakır altınlarını ünlü mankenler tanıttı

Diyarbakır altınlarını ünlü mankenler tanıttı

Diyarbakır'ın ilk kez ev sahipliği yaptığı Mezopotamya Mücevher Fuarı için düzenlenen defilede, milyarlık altın takıları ünlü mankenler Ece Gürsel, Tuğba Altıntop, Tatsyana Tsvikeviç tanıttı.

A+A-
Diyarbakır'da ilk kez düzenlenen Mezopotamya Mücevher Fuarı tanıtımı için gerçekleştirilen defilede Diyarbakır yöresine özgü takı ve mücevherler, beğeniye sunuldu.
 
 
Defilede ünlü mankenler Ece Gürsel, Tuğba Altıntop, Tatsyana Tsvikeviç ile birlikte aralarında yabancı mankenlerin de bulunduğu birçok manken milyarlık takılarla göz kamaştırdı. 
 
 
Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası ile Sereks Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenen Mezopotamya Mücevher Fuarı kapsamında düzenlenen defileye, Diyarbakır Vali Yardımcısı Ahmet Dalkıran, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Fırat Anlı, Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul ve Türkiye'nin 81 ilinden gelen kuyumcular odası başkanları katıldı.
 
 
Akkul, defile öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, defileye katılan tüm firmaların Diyarbakır firması, ürünlerin de Diyarbakır'a has ürünler olduğunu söyledi. Diyarbakır Vali Yardımcısı Ahmet Dalkıran ise Diyarbakır'da böyle bir defile yapılmasından dolayı çok memnun olduklarını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.
 
(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT