1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır 1968 Yolspor'a bileniyor
Diyarbakır 1968 Yolspor'a bileniyor

Diyarbakır 1968 Yolspor'a bileniyor

Bölgesel amatör liginde mücadele edecek olan Diyarbakır 1968 Spor takımı ligin ilk maçında sahasında oynayacağı Yolspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürüyor.

A+A-

Diyarbakır 1968 Spor takımı  ligin ilk haftasında oynayacağı hemşerisi Yolspor maçına antrenör Mehmet Ali Çetiner nezaretinde idmanlarını sürdürüyor.

19 – 20 Eylül tarihlerinde başlayacak olan BAL liginin ilk haftasında aynı kentin takımı Yolspor ile oynayacak olan Diyarbakır 1968 Spor takımı futbolcuları ligin ilk maçına kazanıp lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirttiler.Antrenör Mehmet Ali Çetiner, lige hazır olabilmek için uzun zamandan antremanlarını sürdürdüklerini belirterek, “ BAL liginin 1. Grubunda mücadele edeceğiz. Grubumuzda 12 takım bulunuyor, bizimle birlikte.

Diyarbakır olarak 2 takımla katılıyoruz. Biz Diyarbakır 1968 Spor ve Yolspor. Mardinspor, Batman Petrolspor, Şırnak, Hakkari, Siirt, Bitlis, Ağrı. Van, Muş ve Bingöl takımları gurubumuzdaki diğir takımlar. Takımımızın kadrosu iyi, yaptığımız idmanlarda büyük ölçüde uyum sorunununu aştık. Tek düşüncemiz sahamızda oynayacağımız Yolspor maçını kazanıp ligde çıkış başlatmaktır “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler