1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır 1968 transferde hızlı
Diyarbakır 1968 transferde hızlı

Diyarbakır 1968 transferde hızlı

(BAL) Bölgesel amatör ligi takımlarından Diyarbakır 1968 Spor takımı 2015- 2016 futbol sezonunda zirveye oynamak için, transferlerini sürdürüyor.

A+A-

Yeniden bir düzenlemeye giren Diyarbakır 1968 Spor kulübünün Bölgesel ligindeki tek hedefi nin bir üst lig olan 3.lig olduğunu belirten kulüp genel koordinatörü Cemal Cengizoğlu yaptığı açıklamada, “ Sayın başkanımız  Bedirhan Akyol’un büyük desteği ile ve Malamira İnşaatın sporsorluğuyla Diyarbakır’ı en iyi şekilde temsil edip 3 lige çıkmak istiyoruz. Teknik heyitimiz antrenörlerimiz Mehmet Ali Çetiner ve Aytekin Yıldırım ile birlik beraberlik içerisinde bir bütün olarak heedfimizi yakalayacağımıza inanıyorum.

Kadromuza şu ana kadar İzmir Çandarlı Belediiyespor’dan İlhan Kahraman,Şanlıurfa Kuruköprü Belediyespor’dan Tarık Aygün, Tokat Turhalspor’dan Onur Yıldırım,Samsun Bafraspor’dan İbrahim Tekçi,Van Başkalespor’dan Faruk Bayin,Mardinspor’dan  Ali,Diyarbakır 1968 Spor kadrosundan, Utku Çetin ileFurkan Bayin ile anlaştık. Öte yandan iç transferde 7, dış transferdede 5 futbolcu ile anlaşmaya varmış durumdayız. Gerekli açıklamayı yapaacğız “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler