1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır 1968 Spor'da durmak yok
Diyarbakır 1968 Spor'da durmak yok

Diyarbakır 1968 Spor'da durmak yok

Diyarbakır’ın Bölgesel Amatör ligi temsilcilerinden Diyarbakır 1968 Spor yeni sezon hazırlıklarını yüksek tempoda sürdürüyor.

A+A-

Diyarbakır 1968 Spor koordinatörü Cemal Cengizoğlu,yeni sezon için hazırlıklarını yüksek tempolu bir şekilde sürdürdüklerini belirterek, “ 2015 -2016 futbol sezonundaki hedefimiz 3.lige terfi edebilmektir.

Kulüp Başkanı Bedirhan Akyol, takmından hiçbir şey esirgememektedir. Hepimiz adeta hedefimize kilitlenmişiz. Teknik heyetimizdeki antrenörlerimiz  ve futbolcularımız birlik beraberlik içerisinde hareket edip sezonu hedefimize  ulaşarak kapatmak istiyoruz. Bu bizler için çok önemlidir.27 Kişilik kadromuzla sezonu açtık. 16 Ağustos tarihine kadar Diyarbakır’da hazırlıklarımızı sürdüreecğiz.Ardından Tatvende yoğun tempoda geçecek hazırlık kampımızı orda başlatacağız.

Çalışmalarımıza kondisyon ve güç toplama ile teknik taktik çalışmarı ve hazırlık maçları yapacağız.Lige hazır vaziyete geleceğiz. Kulüp Başkanımız Bedirhan Akyol ile yönetimimiz bir çok idmanımıza gelip bizlere moral vermektedirler “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler