1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır 1968 Spor U-19'un süper dörtlüsü
Diyarbakır 1968 Spor U-19'un süper dörtlüsü

Diyarbakır 1968 Spor U-19'un süper dörtlüsü

Bölesel Amatör (BAL) Ligi kulüplerinden Diyarbakır 1968 Spor’un geçen sezon şampiyon olan U -19 takımında başarılı bir performans sergiliyen Baran Yıldırım, Fırat Bars, Uğur Onur ile Mehmet Sayın’ın gözleri A takımında forma giyebilmek.

A+A-

Geçen sezon kulüplerinin U – 17 ile U – 19 alt yapı takımlarında başarılı bir sezon geçiren takımlarının başarıli 4 ismi Baran Yıldırım (Orta saha), Fırat Bars (Forvet) Uğur Onur (Stoper) Mehmet Sayın (Stoper) mevkilerinde oynadılar. Arkadaşları adına bir açıklama yapan Fırat Bars, “ Bizler Diyarbakır 1968 Spor takımının futbolcularıyız. Ben ve arkadaşlarımın hedefi BAL liginde mücadele eden A takımında oynamaktır. Bu konuda antrenörlerimizden görev bekliyoruz. Bu konuda alt yapıdaki futbolculara destek verirmerse kendileri kazançlı çıkacaklardır “ dedi.

Diyarbakır 1968 Spor  kulübünün alt yapı antrenörü Adem Yıldız, bu dör futbolcum gibi birkaç futbolcumda A takımında oynamaya hazırdırlar. Alt yapı takımlarımızın tüm yaş kategorilerinde kendini ispatlamış futbolcular beğeni toplamaktadırlar “ dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler