1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır 1968 Spor lige hazır olacak
Diyarbakır 1968 Spor lige hazır olacak

Diyarbakır 1968 Spor lige hazır olacak

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) takımlarından Diyarbakır 1968 Spor,Diyarbakır’da çalışmalarını Cuma günü tamamlayacak.

A+A-

Diyarbakır’daki idmanlarını teknik adamları, antrenörleri Aytekin Yıldırıl ile Mehmet Ali Çetiner, nezaretinde sürdüren 27 kişilik kadrosu ,ilk etap çalışmalarında kondisyon ve güç toplama, daha sonraki günlerde ise teknik taktik ağırlıklı çalışmalar yaptılar.

Yeşil – Kırmızılı takım 16 Ağustos Tatvan’a gidip orda lig hazırlıklarının ikinci etabı için hem antreman hemde hazırlık maçları yapacak. Diyarbakır 1968 Spor genel koordinatörü Cemal Cengizoğlu, kulüp başkanımız  Bedirhan Akyol, takımımızın başarılı olabilmesi için hiçbir fedekarlıktan çekinmemektedir.Diyerek, “ Başkanımızın girişimleriyle Tatvan’da en süper yerde iyi bir çalışma fırsatı bulacağız. Geniş kadromuzda uyum sorunu en ön plana alıyoruz. Bu arada yinede beğendiğimiz futbolcular olursa kadromuza katıyoruz.Sponsonsorluğumuzuda Malamira İnşaat yapıyor.

Diyarbakır 1968 Spor olarak kentimizi en iyi şekilde temsil edebilmek için ve takımımızın başarılı olabilmesi için birlik beraberlik içerisinde bir bütün olarak hareket edip hedefimiz olan 3,lige çıkmak istiyoruz.” Dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler