1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarabakırspor'da Emre Aygün'nün Macera dolu imzası
Diyarabakırspor'da Emre Aygün'nün Macera dolu imzası

Diyarabakırspor'da Emre Aygün'nün Macera dolu imzası

Diyarbakırspor,Pazartesi günü kente gelen Emre Aygün'ün transferini maceralı bir şekilde gerçekleştirdi.

A+A-

Diyarbakırspor,Pazartesi günü kente gelen Emre Aygün'ün transferini maceralı bir şekilde gerçekleştirdi.

Daha önce anlaşma sağlanmasına rağmen  Ali Gaffar Okkan Tesisleri'nde öğle saatlerinde yapılması gereken imza töreni öncesinde pürüz çıktı. Yoğun çabalara rağmen özellikle futbolcunun menajeri Mustafa Üçüncü ile yaşanan anlaşmazlık çözülemeyince saatlerce süren görüşmeler tıkandı ve Emre Aygün herkesle vedalaşarak menajer Üçüncü ile birlikte havaalanı yolunu tuttu. Herkes artık bu transferin gerçekleşme ihtimalinin ortadan kalktığını düşünürken,yeni bir atak yapan Yeşil-Kırmızılı yönetim 23 yaşındaki milli futbolcuyu uçak kapısından geri çevirdi.

Başkan Öktüren,transferde önemli pay sahibi olan Genel Sekreter Hayrettin Aslan ve diğer yöneticiler Carefour Ekspres'te Emre ve menajeriyle yeniden masaya oturarak pürüzleri giderdi,hazırlanan sözleşme de imza altına alındı.

Başarılı futbolcu Emre,transferi için büyük uğraş veren Yeşil-Kırmızılı camiayı mahçup etmeyeceğini belirterek,"yöneticilerin gayretleri ve benim de burada oynama isteğimden dolayı bu transfer gerçekleşti. Taraftarlara başarı sözü veriyorum" dedi.

Başkan Adnan Öktüren ise Emre'nin transferi için uzun süredir gösterdikleri uğraşların mutlu şekilde sonuçlanmasından dolayı sevinçli olduklarını söyledi. Öktüren,"Emre 2 yıldır takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Transferi gerçekleşmeseydi çok üzülecektik. Netice itibariyle kendisiyle anlaştık.Emre inşallah Diyarbakırspor camiasına büyük başarılar yaşatacak" diye konuştu.