1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyar'a Destek Gerek, Pamuk eller Cebe
Diyar'a Destek Gerek, Pamuk eller Cebe

Diyar'a Destek Gerek, Pamuk eller Cebe

Lütfen Dİyarbakırspor'a sahip çıkın. Başka Diyarbakır yok. Burada doğdunuz, ekmeğini yiyip, suyunu içitiniz, havasını kokladınız.. Neden el atmıyosunuz.. Diyarbakır halkı sizden bu yardımı esirgememenizi istiyor

A+A-

Lütfen Dİyarbakırspor'a sahip çıkın. Başka Diyarbakır yok. Burada doğdunuz, ekmeğini yiyip, suyunu içitiniz, havasını kokladınız.. Neden el atmıyosunuz.. Diyarbakır halkı sizden bu yardımı esirgememenizi istiyor.. Çünkü bir anlamda bu memlekete borçlusunuz.  Bunu bir minnet olarak değil, bu memleketin bir evladı olarak yapmanız gerekiyor.

BÜYÜK şehirlerde önemli projelere imza atan Şeyhmus Tatlıcı, Yasin Ekinci, Nadire İçkale de Diyarbakırlı. 

AZiZ YILDIRIM

Türkiye de ve uluslararası alanda birçok alt yapı ve toplu konut yatırımına imza attı. NATO nun müteahhitlik işleri ile büyüdü.  Fener bahçe spor kulübü başkanlığını sürdürüyor, bu başkanlı sırasında İstanbul ekibine çok büyük paralar harcadığı biliniyor.

NiHAT ÖZDEMİR

1976 dan beri otoyol ve altyapı projelerini gerçekleştirdi. 3 tane 5 yıldızlı tatil köyüne imza attı. Mey İçki’nin de sahibi. Her yıl Diyarbakırspora yardım eder. Asla görevden kaçmaz.

ŞEYHMUS TATLICI

Tatlıcı Holding in sahibi. Şişli’de Şetat Plaza yı yapıyor. Türkiye nin en aktif müteahhitlerinden biri. Her bölgede iş yapıyor.

YASiN EKiNCi

Ekinoks Holding in sahibi. Nihat Özdemir’in eski ortağı. Özdemir ile yollarını ayırdıktan sonra müteahhitlik projelerine imza attı.

NADİRE İÇKALE

İçkale Şirketler Grubu nun patroniçesi. Alanya daki Dim Barajı başta olmak üzere birçok projeye imza attı.

Daha burada ismini yazamadığımız bir sürü Diyarbakırlı var, herkesi bu tarihi göreve davet ediyoruz. Diyarbakırspor için açılmış olan kampanya için valiliğin açmış olduğu hesaba herkesin katkıda bulunacağını düşünüyoruz..