1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyar Yeni isimleri Getirmeye çalışıyor.
Diyar Yeni isimleri Getirmeye çalışıyor.

Diyar Yeni isimleri Getirmeye çalışıyor.

Hasan Yiğit,Can Cumhur Bozacı ve Murat Hacıoğlu ile görüşmelerini sıklaştıran Diyarbakırspor, Mahmut hanefi ile 2 yıllık söz kesti

A+A-

ERCAN 2 YILLIK İMZALADI

Ali Gaffar Okkan Spor Tesisleri'nde düzenlenen törenle 2 yıllık sözleşmeye imza atan Ercan Agaçe, "Ben ve ailem Diyarbakır'ı çok sevmiştik. Bize gösterilen sevgiye layık olmak istedik. Geçen sezon takımımın iyilerinden birisiydim. İnşallah bu sezonda öyle olacağım. Diyarbakır gibi bir kentin takımının artık Süper Lig'de oynamasının zamanı gelmiştir. Taraftarları buna layıktır. İnşallah geçen sezon yaşadığımız şansızlıkları yaşamayız" şeklinde konuştu.Kulüp Başkanı Adnan Öktüren ise "Ercan çok sevdiğimiz tam bir profesyonel futbolcumuz. Kendisine yine takımımızda kalmasını istedik anlaştık kendisine imza attırdık. Hayırlı olsun" dedi.

MAHMUT HANEFİ 2 YILLLIK İMZAYI KABUL ETTİYEŞİL-KIRMIZILI KULÜP SİVASSPORLU FUTBOLCU MAHMUT HANEFİ İLE ANLAŞTIBaşkan Öktüren, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, Sivassporlu futbolcu Mahmut Hanefi ile de her konuda anlaştıklarını söyledi. Öktüren, "Bu futbolcu ile iki yıllığına söz kestik. Kendisi yarın başlayacak olan Kartepe kampına katılacak. Bizde orda bu oyuncumuza sözleşme imzalatacağız. Mahmut Hanefi'yi takımımıza kazandırdığımız için çok mutluyuz. Transferlerimize devam ediyoruz. Bir kaç oyuncuyu daha kadromuza katacağız" diye konuştu.

SIRADAKİ İSİMLER, CUMHUR BOZACI, MURAT HACIĞOLU, HASAN YİĞİT

Diyarbakırspor'da transfer görüşmleri yoğun bir şekilde devam ediyor.En son alınan bilgilere göre eski oyuncularımızdan Hasan Yiğit,Can Cumhur Bozacı ve Murat Hacıoğlu ile görüşmelerini sıklandıran Diyarbakırspor yönetimi bu oyuncularlan prensip anlaşmasına vardı.Ayrıca Denizlispor'dan Musa ile de kesin anlaştığı haberleri geldi.