1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyar ilk transferini gerçekleştirdi
Diyar ilk transferini gerçekleştirdi

Diyar ilk transferini gerçekleştirdi

Bu sezon BAL Liginde mücadele edecek olan Diyarbakırspor ilk transferini gerçekleştirdi.

A+A-

Diyarbakırspor Kulübü Kayyum Başkan adayı Ramazan Tugay bugün görüştüğü Erhan Ölker ile anlaşma sağlayarak sezonun ilk transferini gerçekleştirmiş oldu.

ERHAN ÖLKER ÖRNEK BİR İNSANDIR

Tugay, yaptığı açıklamada, Erhan Ölker'in çok değerli bir sporcu ve aynı zamanda çok kaliteli bir insan olduğunu ifade ederek: "Erhan bizim eski sporcumuz, bugün kendisi ile görüştük. Sağolsun 1 TL talep etmeden Diyarbakırspor'da oynamayı canı gönülden kabul etti. Ben özellikle Erhan Ölker'in babası Ekrem Ölker beyede buradan çok teşekkür etmek istiyorum. İşte bizim aradığımız ve özlediğimiz gerçek Diyarbakırlılığın ne olduğunu hepimize gösterdiler. Diyarbakırspor'un zor gününde para konuşmanın ne kadar ayıp ve çirkin olduğunu söyledi. Erhan'da sağolsun kendisini bu günlere Diyarbakırspor'un getirdiğini, bu kulübe vefa borcu olduğunu, değil para talep etmek bunu konuşmanın bile ayıp olduğunu söyleyerek önümüzdeki sezon Diyarbakırspor'da olmaktan gurur ve onur duyacağını bizlere söyledi ve kabul etti."

Tugay, Ölker ailesinin bu jesti karşısında inanın duygulanmamak elde değil, ben ve  taraftarlarımız adına teşekkür ediyorum. dedi

ŞİMDİ FEDA ZAMANI

Teknik direktörlük içinde görüşmelerimiz son sürat devam ediyor. Bugün yarın açıklarız. Hocamızda çok değerli biri olacak. Vakit para değil fedakarlık zamanıdır. Bu kulüp kime zamanıda ne vermişse şimdi sıra onlarda. tabi bu sözüm sadece bunları anlayana gider. Diyarbakırspor'da oynamak isteyen, veya destek olmak isteyen tüm sporcu kardeşlerimize kapımız açık olacak. Yakında bir seçme olabilir bunun için hocamız ile görüşeceğiz. Zaman düşünme değil feda zamanıdır.

KONGRE MUTLAKA OLACAK.

Kayyum için sanırım zorunlu bir bekleme olacak. Ama kaybedecek vaktimiz yok. Ben çalışmalarımızı önümüzdeki yıl BAL Liginde kafaya oynayacak misafir olacak şekilde yürütüyorum. Tabi kayyum sonrası kongre kararı olacağını daha öncede açıklamıştım. Kulübün gerçek sahipleri asıl olan taraftarlarıdır, delegeleridir.  Biz aslında kendimizin olana sahip çıkıyoruz.  Kongre sürecinde adaylara çağrı yaparız dileğimiz gelirler sahip çıkarlar, yok gelmezlerse kusura bakmasınlar bizlerde boş durmayız, gider listemizi verir aday oluruz. Bunun başka şekli zaten olamaz.

DİYARİNSESİ.ORG / ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT