1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyar aşkı bambaşka
Diyar aşkı bambaşka

Diyar aşkı bambaşka

Spor Toto 3.Lig'de mücadele eden Diyarbakırspor A.Ş'nin seçmelerine gençlerden gelen yoğun ilgi nedeniyle uzatıldı.

A+A-
DİYAR SEVGİSİ BİR BAŞKA
 
Geleceğin yıldız adaylarını bulma amacıyla her sezon başında yapılan seçmelere bu yılda çok yoğun bir ilgi oldu. Yeşil-Kırmızı forma hayali kuran gençler içinde bir fırsat olan seçmelere sıcak havaya aldırış etmeden Seyrantepe'ye koşan gençlerin mücadelesi Çokkeser'i memnun etti.
 
TEK GÜN YETMEDİ
Ramazan ayı,Temmuz sıcağı..Bunların hiç biri gençlerin Diyarbakırspor'da oynama isteğinin önüne geçmedi. Diyarbakır merkez ve ilçelerin yanı sıra Türkiye'nin bir çok yerinden gelen gençler, Diyarbakırspor A.Ş'nin seçmelerine akın etti. Seyrantepe'deki seçmelere ilginin az olacağı düşüncesiyle seçmeleri tek günde bitirmeyi amaçlayan teknik heyetin hesabı da yoğun ilgiden dolayı suya düştü. Seçmelere spor adamları ve taraftarlar da büyük ilgi gösterdi.
 
ÇOKKESER,DİKKATLE TAKİP ETTİ
İlk günde 150'den fazla kişi seçmelerin yapıldığı sahaya gelince işin içinden çıkamayan teknik heyet, seçmelerin süresini bir gün uzattı. Gençler, 11 kişilik takımlara ayrılarak çift kale maç yaptırıldı. Antrenör Ramazan Boşnak'ın yönettiği çift kale maçları kenarda dikkatle izleyen teknik direktör Fethi Çokkeser,beğendiği isimleri tek tek not etti. Beğenilen isimler arasında bir daha yapılacak seçmenin ardından 12 Temmuz'da Kocaeli Kartepe'de başlayacak kampa götürülecek futbolcular açıklanacak.
 
1909450_820711794607278_5807468006028290423_o.jpg
 
 
Haberin Devamı 1 2 3 4 5 6 

HABERE YORUM KAT