1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyabakırspor'da hedef 2'de 2
Diyabakırspor'da hedef 2'de 2

Diyabakırspor'da hedef 2'de 2

Kendi sahasında üst üste oynayacağı Y.Yozgatspor ve Mardinspor maçları ligdeki geleceğini tayin edecek. Antrenör Fehmi Çağlar ,takımın başarılı olması için taraftar desteğinin şart olduğunu dile getirirken,bu 2 maçı kazanıp lige tutunmak istediklerini söy

A+A-

ÖNCE YOZGAT,SONRA MARDİN

Spor Toto 3.Lig 3.Grup'ta son 2 haftayı beraberliklerle kapatarak puan özlemine son veren Diyarbakırspor'da hedef artık arka arkaya iç sahada oynanacak iki maça çevrildi. Bu hafta Y.Yozgatspor'u ağırlayacak olan Diyarbakırspor'un gelecek haftaki rakibi ise yine Diyarbakır'da Mardinspor olacak. Takımın son haftalardaki performansı ve çıkışı umut verirken,teknik patron Fehmi Çağlar, bu iki maçtan 6 puan çıkarmak istediklerini söyledi. Çağlar,”Son 2 maçta bana göre 2 puan almadık,4 puan kaybettik. Takımın sahadaki kazanma hırsından ve oyuncuların kenetlenmesinden memnunum.Futbolcuların sahadaki görüntüsü bundan sonra çok daha iyi olacaklar.” dedi.

TARAFTAR DESTEĞİ İSTEDİLER

Çağlar ve futbolcular,Pazar günü oynanacak Yimpaş Yozgatspor maçını kazanmak için hazırlıklara başlarken, taraftarlardan da destek istediler. Çağlar, “Bizim için bu iki maç kader maçları olacak. 6 puan alırsak önümüz açılacak. Para olmayabilir,sorunlar çok olabilir ama temsil ettiğimiz arma Diyarbakırspor. Buna layık bir mücadele verdikten sonra sorun yok. Taraftar desteği itici güç olur. Buna çok ihtiyacımız var. Yozgatspor maçına gelerek bu mücadeleye destek olsunlar.” diye konuştu.