1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyabakır'da Trafiğe çözüm toplantısı
Diyabakır'da  Trafiğe çözüm toplantısı

Diyabakır'da Trafiğe çözüm toplantısı

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü'nce ''Trafik Güvenliğinde Yeni Açılımlar Hedefler ve Çözüm'' projeleri kapsamında değerlendirme toplantısı düzenleneceği bildirildi

A+A-

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü'nce ''Trafik Güvenliğinde Yeni Açılımlar Hedefler ve Çözüm'' projeleri kapsamında değerlendirme toplantısı düzenleneceği bildirildi. 

     Vali Yardımcısı Miktat Alan yaptığı yazılı açıklamada, ''Trafik Güvenliğinde Yeni Açılımlar Hedefler ve Çözüm'' projeleri kapsamında illerde yürütülen faaliyetlerin ve hedeflere ulaşma konusundaki etkinliğin bölge bazında detaylı olarak değerlendirilmesi, illerin trafik sorunlarının yerinde görüşülerek alınması gereken önlemlerin belirlenmesi ve uygulayıcı personelin de görüş ve önerilerinin alınması amacıyla bölge değerlendirme toplantıları düzenleneceği belirtildi.

     Açıklamada ayrıca, 25-26 Ağustos 2008 tarihlerinde Diyarbakır'da düzenlenecek 3. Bölge illeri değerlendirme toplantısının açılış töreninin Güneydoğu Tarımsal Araştırma Enstitüsü Gökhan Aydıner Toplantı Salonu'nda gerçekleştirileceği bildirildi.