1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diskispor Transferlere devam ediyor
Diskispor Transferlere devam ediyor

Diskispor Transferlere devam ediyor

Diskispor Transferde boş durmuyor, Elazığsporun başarılı oyuncusu Eren KURNAZ ve Erzurumspor'dan Melih Saygun Diyarbakır Diskispor’a Transfer Oldu…

A+A-

Diskispor Transferde boş durmuyor, Elazığsporun başarılı oyuncusu Eren KURNAZ ve   Erzurumspor'dan Melih Saygun Diyarbakır Diskispor’a Transfer Oldu…DİSKİspor 27 yaşındaki Eren KURNAZ ve Melih Saygun ile 2 yıllık mukavele imzaladığı öğrenildi.İyi başlangıç yapmak istiyoruz. Diyarbakır DİSKİspor Kulüp Başkanı İhsan UĞUR, transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, "Transfer çalışmaları kapsamında Elazığspor'dan Eren KURNAZ ve Aksarayspor'dan kaleci Şehmus ERDEM ile anlaşmaya vardık. İyi bir kadro kurup, lige iyi başlangıç yapmak istiyoruz. Teknik heyet ve oyuncularımıza güveniyoruz. DİSKİSpor'un yeni sezonda ligde üst sıralarda yer alacağına inanıyorum" dedi.

Melih Saygun DİSKİ'de!

Futbol Şube Sorumlusu Murat Tuğrul, Melih Saygun'un transferiyle transfere son noktayı koyduklarını belirterek, "Uzun zamandır stoper mevkiine iyi bir transfer yapabilmek için arayışlarımızı sürdürüyorduk. Sonunda istediğimiz futbolcuyu renklerimize bağladık. Bence istediğimiz kadroyu oluşturduk. Hedefimiz kentimizi TFF 2. Lig'de en iyi şekilde temsil edebilmek" dedi.