1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diski'nin hedefleri Büyük
Diski'nin hedefleri Büyük

Diski'nin hedefleri Büyük

Yeni sezonda Diyarbakır 1.Amatör Ligi'nde şampiyonluğu hedefleyen DSİSpor,teknik direktör Enver Aylak yönetiminde Eskişehir'de kamp yapacak.

A+A-

Yeni sezonda Diyarbakır 1.Amatör Ligi'nde şampiyonluğu hedefleyen DSİSpor,teknik direktör Enver Aylak yönetiminde Eskişehir'de kamp yapacak.

-HEDEF ŞAMPİYONLUK VE YILDIZ YETİŞTİRMEK-

Uzun yıllar 3.Lig'de mücadele eden,Diyarbakır ve Türk futboluna önemli oyuncular yetiştiren Diyarbakır DSİSpor, yeniden atak yaparak eski günlerine dönmenin hesaplarını yapıyor. Bölge müdürlüğü ve kulüp yönetimi Seyrantepe'de yapımı süren tesisleri bir an önce tamamlayıp hizmete sokmaya çalışırken,Yeşil-Beyazlı takım da yeni teknik patron Enver Aylak yönetiminde sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanıyor.

Şampiyonluğun yanı sıra alt yapıdan geleceğin yıldızlarını yetiştirmeyi de planlayan DSİSpor,19 Ağustos'ta 10 gün sürecek kamp programı için Eskişehir'e gitmeyi kararlaştırdı.

- "EM TECRÜBELİ HEM GENÇ OYUNCULAR ALDIK"-

Kendisi gibi uzun yıllar DSİSpor'da oynayan Mehmet Kapki ve Önder Dumlupınar'la birlikte Yeşil-Beyazlı ekibin teknik ekibini oluşturan Enver Aylak,tecrübeli ve genç oyuncuların karışımı bir takım oluşturduklarını söyledi. Takımı kampa göndermelerinden dolayı bölge müdürlüğü ve kulüp yönetimine teşekkür eden Aylak,"DSİSpor Diyarbakır'da marka olmuş bir camia ve kulüptür. Bu büyük camiayı yeniden ayağa kaldırmak istiyoruz. Tecrübeli ve genç oyuncuları harmanlayarak iyi bir takım oluşturmaya çalıştık. Hava sıcaklığının çok yüksek olduğu kentimizde,takımımızı 10 günlük kamp için Eskişehir'e gönderen bölge müdürlüğümüze ve kulüp yönetimimize çok teşekkür ediyoruz" dedi.