1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. DİSKİ'de iletişim teknikleri eğitimi
DİSKİ'de iletişim teknikleri eğitimi

DİSKİ'de iletişim teknikleri eğitimi

Görevi gereği yurttaşla yüz yüze çalışma içinde olan DİSKİ Genel Müdürlüğü Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü çalışanları, sayaç okuma görevlileri, abone itiraz ve kaçak kontrol personeli katıldıkları İletişim Teknikleri Eğitimi ile bilgisini artır

A+A-

Personelin bilgi, becerileri ve kapasite standartlarını artırmayı hedefleyen DİSKİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı ardı sıra eğitim çalışmaları düzenliyor. Son olarak düzenlenen İletişim Teknikleri Eğitimi Sümerpark Ortak Yaşam Alanı 2 No'lu Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

İnteraktif bir eğitim

Genel Müdürlüğün bir haftaya yaydığı eğitim, yoğun halkla ilişkiler çalışması içinde bulunan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü çalışanları, sayaç okuma görevlileri, abone itiraz ve kaçak kontrol personeline yönelik düzenlendi. Eğitmen Deniz Oğuzsoy tarafından verilen eğitimde temel iletişim teknikleri, temel iletişim becerileri ve algılama gibi başlıklarda interaktif bir çalışma yapıldı. Personelin soruları ile renkli hale gelen eğitim çalışmasında başarının ölçütleri, nedenleri ve nasılları ele alındı.

HABERE YORUM KAT