1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diski'de gözler lige çevrildi!
Diski'de gözler lige çevrildi!

Diski'de gözler lige çevrildi!

Teknik Direktör Sertaç Küçükbayrak, lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirterek, "Kendimize güveniyoruz, lige iyi başlamanın hesaplarını yapıyoruz.

A+A-

Teknik Direktör Sertaç Küçükbayrak, lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirterek, "Kendimize güveniyoruz, lige iyi başlamanın hesaplarını yapıyoruz. Mücadeleci bir ekip oluşturduk, transfer çalışmalarını noktaladık. Son hazırlık maçında kafamdaki ideal 11'i sahaya sürdüm. Bazı değişiklikleri de maçın sonlarına doğru yaptım. Sahaya sürdüğüm kadro beni lig öncesi umutlandırdı. Artık kadromuz şekillenmeye başladı. Yenilenen kadromuzla ligde en iyi sonucu almaya çalışacağız. Hazırlık maçlarının sonuçları lig için ölçü değil.

 Önemli olan lige iyi başlamaktır. Programımızı bozmadan yola devam ediyoruz. Lige sahamızdaki Malatya Belediyespor maçıyla başlayacağız. İlk maçımızı sahamızda oynamak bizim için bir avantaj. Ligin ilk maçında sahadan galibiyetle ayrılırsak, elde edeceğimiz moral diğer maçları olumlu yönde etkileyecektir. Hepimize büyük görevler düşüyor ve herkes işini önemserse rahat futbol oynayıp başarılı bir çizgi yakalarız" dedi.