1. HABERLER

  2. SPOR

  3. DİSKİ futbol turnuvası başladı
DİSKİ futbol turnuvası başladı

DİSKİ futbol turnuvası başladı

DİSKİ Genel Müdürlüğü, çalışanlar arasında dayanışmayı artırmak için düzenlediği ve 20 takımın katıldığı futbol turnuvası, renkli görüntülerle başladı.

A+A-

DİSKİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı'nın, çalışanlar arasında dayanışmayı artırmak ve motivasyonu sağlamak amacıyla düzenlediği DİSKİ Genel Müdürlüğü Futbol Turnuvası Kayapınar Belediyesi Amed Spor Kompleksi'nde başladı.

Turnuvanın ilk günü Çınar-Makine İkmal, Yatırım İnşaat-Kobanispor, Hazro-Ava Zelal ve Ergani-Halkların Gücü takımları karşılaştı. Renkli görüntülerin yaşandığı bol gollü maçlarda, çok sayıda DİSKİ çalışanı da mesai arkadaşlarını alkışlarla destekledi.

Motivasyon, dayanışma ve kardeşlik

Turnuva hakkında bilgi veren DİSKİ Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Elçi, turnuvanın, DİSKİ'nin birimleri arasında dayanışma ve kardeşlik duygularını pekiştirmek amacıyla yapıldığını söyledi. Kendileri için skorun değil, centilmenliğin önemli olduğunu kaydeden Elçi, tüm takımlara başarılar diledi.

20 takımın katıldığı futbol turnuvasında, maçlar hafta boyunca eleme usulüyle oynanacak. İkinci tur maçlarının gelecek hafta yapılacağı turnuvada, dereceye girecek olan takımlara kupa verilecek.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler