1. HABERLER

  2. SPOR

  3. DİSİAD ve DTSO'dan Kılavuz'a Ziyaret
DİSİAD ve DTSO'dan Kılavuz'a Ziyaret

DİSİAD ve DTSO'dan Kılavuz'a Ziyaret

Spor Toto 3.ligde bitime 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesporumuza destek ziyaretleri sürüyor.

A+A-

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Remzi Can ve DİSİAD başkanı Burç Baysal Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Klübü Başkanı Av.Metin Kılavuz'u ziyaret ettiler.

Görüşme esnasında  kulüp başkanı Kılavuz misafirlerine 21 numaralı takım forması hediye edip öncelikle iki sivil toplum örgütünü ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirtip, sezon başından beri kendilerini maddi ve manevi konularda yalnız bırakmayan DİSAD ve DTSO teşekkür eden Kılavuz konuşmasını şu şekilde sürdürdü,

“Bu Kent sadece futbol da değil her alanda şampiyonluğu hak ediyor . Bu kentin sadece spor da ve futbol da değil tarihten aldığı güçle her alanda şampiyonluğu hak ettiğini ifade eden başarılı kulüp başkanı “Bu kadim şehir her türlü hizmeti hak ediyor. Sonuçta bizler bu kentin değerleri üzerinden bir yerlere geliyoruz. Son dönemdeki pratikleri, faaliyetleriyle de DİSİAD ve DTSO örnek sayılabilecek çalışmalara imza atmıştır. Bu iki kurum sonuç olarak Diyarbakır adına hizmet etmekteler” diyen Kılavuz konuşmasının sonunda bu yıl yaşadıkları şampiyonluğu kent dinamiklerine ve halkına adadıklarını belirterek konuşmasını tamamladı.

DİSİAD ve DTSO başkanları ise daha önce olduğu gibi bundan sonrada Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'un yanında olacaklarını ve desteklerini sürdüreceklerini ifade ettiler.

HABERE YORUM KAT