1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. DİSİAD aylık değerlendirme toplantısı
DİSİAD aylık değerlendirme toplantısı

DİSİAD aylık değerlendirme toplantısı

DİYARBAKIR- Diyarbakır Sanayici ve İşadamları Derneği (DİSİAD) Başkanı Burç Baysal, Yönetim Kurulu üyesi Ali Barutçuoğlu'nun Dicle Memorial Hastanesi'nde açtığı kafeteryada aylık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

A+A-
DİSİAD aylık Yönetim Kurulu değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. Dicle Memorial Hastanesi Kafenaz'da düzenlenen toplantıya DİSİAD Başkanı Burç Baysal ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
 
Toplantıda konuşan DİSİAD Başkanı Burç Baysal, farklı bir mekan içerisinde toplantılarını yaptıklarını söyledi. Baysal, "Genelde markaları tanıtma konusunda deneyim sahibi olan DİSİAD bu kez ulusal bir markanın içinde kentin buluştuğu bir markanın içerisindeyiz. Birkaç aylık dönem içerisinde kentimiz bazı sıkıntılar yaşadı. Genel anlamda yaşam olmadığı kadar aslında renkli bir hal içerisinde olduğunu bugün oturduğumuz mekandan anlayabiliriz.
 
Yönetim Kurulu üyemiz Ali Barutçuoğlu'na, böylesi yatırım dolayı teşekkür ederim. İstişare kurulu toplantısında da bahsettik. Biz birlik beraberlik içerisinde Diyarbakır'ı kenti olarak büyümeye ve yaşamı doğru bir yere götürmeye hedef koymuştuk. Son dönemlerde Diyarbakır aslında hiç olmadığı kadar bir aradadır. Son dönemlerde yaşanan olaylardan dolayı kapanmış iş yerleri konusundaki beyanatların altı dolu değildir. Kent içerisinde açılan onlarca işletme vardır. Bu anlamda DiSİAD kendi üyeleriyle beraber kentin ekonomik anlamda büyümesine ve gelişmesine destek verecektir" dedi.
 
(BE-YRT-Y)
 

HABERE YORUM KAT