1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Diş Bakım Ürünü Black Powder
Diş Bakım Ürünü Black Powder

Diş Bakım Ürünü Black Powder

Diş üzerinde oluşan lekeler , ağız kokusu , dişlerde sararma

A+A-

Diş üzerinde oluşan lekeler , ağız kokusu , dişlerde sararma , diş bakımsızlığında oluşan iltihaplar ile başa çıkabilmek için diş beyazlatıcı tercih edilmektedir.  Bu sorular ne yazık ki ülkemizde yeni oluşan sorunlar değildir. Bireylerin en son dikkat ettiği yerdir diş bakımı. Son raddeye gelindiğinde diş hekimlerine gitmek bireylerin daha kolayına gelmektedir. Ancak dişlerdeki problemler ilerledikten sonra hem diş bakımındaki süre uzayacaktır hemde maliyeti artacaktır. Bu yüzden diş bakımını öncelik edinip düzenli bir şekilde yapmanın faydası olacaktır. Sorunlar büyümeden önlem almak daha sağlıklı ve beyaz dişlerin kalıcılığını sağlamak sağlık açısından da önem arz etmektedir. Ve özellikle sigara, alkol, kahve ve çay tüketimini çok sık sağlayan kişilerde diş sararması daha fazla oluşmaktadır.

Black powder ile bu bakımı özenle gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Hem sosyal hayat hem de bireysellik adına önemli bir durumdur.Özellikle bu sorunlar arasında yer alan ağız kokusu en kötü durumlardan biri haline gelmektedir. Çünkü sadece sadece kendinizin yaşadığı bir sorun değil aynı zamanda çevrenizdeki bireylerinde rahatsız olacağı toplumsal bir sorun haline gelecektir.  Ağız kokusu özellikle diş bakımını düzenli gerçekleştirmeyen kişilerin dişlerinde yer eden bakterilerden oluşur. Bu yüzden ağız kokusunu, diş bakımı sağlayarak ortadan kaldırabiliyorsunuz. Bakteriler yedikleriniz ve içtiklerinizden oluşur ve 24 saat bir süreci bulunmaktadır.Bu 24 saatlik süreç içerisinde ağız bakımınızı sağlamazsanız bakteriler dişlerde artık yer ediyor ve onu temizlemekte çok zor bir hale geliyor.Bu yüzden her gün düzenli bir şekilde kullanım gerçekleştirmeniz çok önemlidir. Bunun için ayıracağınız vakit sadece yarım saat ama bu yarım saatlik dilimi kendinize ayırmazsanız ilerleyen zamanlarda bu süreç günleri hatta ayları bile bulabilir.

Black powder 1 kutusu içerisinde 30 adet bulunmakla beraber 15 günlük kullanım süresi içermektedir. Kullanım olarak sabah akşam uygundur. Sabah ağzınızı bol suyla çalkaladıktan sonra 1 kapsülü fırçaya döküp dairesel ve yumuşak hareketlerde tüm dişlere yedireceksiniz. Sonrasında ağzı tekrar bol suyla çalkaladıktan sonra normal diş macunu ile yine dairesel ve yumuşak hareketlerde diş fırçalama işlemini gerçekleştireceksiniz. Akşamda aynı uygulamayı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bunun dışında herhangi birşey yapmanıza gerek yoktur. Kullanımı bu kadar basit olup istediğiniz yerde de taşıyabilirsiniz. 1 kutu fiyatı 39 tl olup satışa sunulmuştur. Bununla birlikte tek alımlarda 8 TL kargo ücreti alınmaktadır. 2 kutu ve üzeri alımlarda kargo ücretsiz olup sipariş verdiğiniz andan itibaren kargo çıkşınız sağlanır ve 2 iş günü içerisinde de tarafınıza teslim olacaktır.

HABERE YORUM KAT